Paris Hilton, hacknutý Sidekick a pár erotických obrázků (přehled bleskovek)

Vyjádření Eurotelu k rychlosti CDMA - Nova zdražila hlasování do Superstar - Nokia Barbie: přímo od Mattela. Postřehli jste v týdnu všechny novinky mobilního světa? Pro jistotu nabízíme přehled těch nejúspěšnějších.
Paris Hilton, hacknutý Sidekick a pár erotických obrázků (přehled bleskovek)

Paris Hilton, hacknutý Sidekick a pár erotických obrázků
Před měsícem jste si na MobilManii mohli přečíst bleskovku o hackerovi, který se dostal na servery amerického T-Mobilu a mimo jiné si prohlížel soukromá data celebrit jako Demi Moore nebo Ashton Kutcher.

Vyjádření Eurotelu k rychlosti CDMA
Požádali jsmetiskové oddělení Eurotelu o stanovisko k současné rychlosti služby Data Expres (CDMA). Zajímal nás konkrétně postoj operátora k poměrně špatným výsledkům měření rychlosti servery typu DSL.cz. Myslíme si, že by vás vyjádření Eurotelu mohlo zajímat, proto ho vydáváme také v plném znění.

Je CDMA pomalé? Tak ho ještě víc zablokujeme
Možná jste si všimli příspěvků, které se začaly šířit internetovými diskusemi. Upozorňují na akci „Stahuj co můžeš“, která se zrodila na serveru CDMA.cz a jejímž prostřednictvím chtějí účastníci vyjádřit Eurotelu svoji nespokojenost s rychlostí a kvalitou služby Data Expres.

Nova zdražila hlasování do Superstar
Včera večer skončilo první semifinálové kolo druhého ročníku soutěže Česko hledá Superstar. Na MobilManii tuto akci budeme sledovat z technického hlediska – hlasuje se totiž prostřednictvím „drahých“ Premium SMS.

T-Mobile vyšetřuje únik informací z komunikátoru Paris Hilton
Americký T-Mobile vydal tiskové prohlášení k víkendovému úniku soukromých informací z komunikátoru Sidekick modelky Paris Hilton. Ve světě celebrit to nebyla žádná legrace, na internet se dostala telefonní čísla a e-maily hvězd jako je Anna Kournikova, Eminem, Christina Aguilera, Vin Diesel a dalších.

Finta: jak u Eurotelu zjistit provolané minuty a poslané SMS
Eurotel zřejmě chystá novou službu, se kterou prostřednictvím speciálně formulované textové zprávy zjistíte, kolik jste v aktuálním zúčtovacím období provolali minut a poslali SMS. Není to nijak složité: ze svého telefonu s paušálním tarifem pošlete na čísla 999 211 nebo 999 212 zprávu s textem ucet. Za okamžik dostanete v textovce odpověď.

Paris Hilton potřetí: za neoprávněný únik dat může domácí pes
Titulek tentokrát není tak bulvární, jak se může na první pohled zdát. Za víkendový „hack“, kvůli kterému se na internetu objevil kompletní telefonní seznam modelky Paris Hilton a další soukromé údaje včetně mírně erotických fotografií, může opravdu pes.

T-Mobile umožnil dobíjet kredit bez placení (+ vyjádření operátora)
Dostali jsme tiskovou zprávu Sdružení obrany spotřebitelů ČR a Asociace mobilního marketingu. Zbývá se podvody s dobíjením kreditu v síti T-Mobile.

Nokia Barbie: přímo od Mattela
Mattel – známý výrobce hraček, zejména panenky Barbie – začne brzy prodávat dětský mobilní telefon. Bude součástí kolekce Barbie My Scene, která sleduje módní a technologické trendy. Mobilní telefon pro Mattela vyrobí Nokia a půjde zřejmě o model 3567i.

Šuškanda: spustí Oskar 1. března EDGE?
Oskar právě rozeslal pozvánku na tiskovou konferenci konanou 1. března, která se má mimo jiné týkat datových služeb. Velmi dobře to zapadá do mozaiky „drbů“, které se k nám z různých stran dostávají.

Váš názor Další článek: Megarecenze komunikátoru Nokia 7710: správná nebo slepá cesta? (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Blesk, Přehled, Pár, Obr, Paris


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40