Philips 650: pět týdnů bez nabíječky (první pohled)

Také vás rozčiluje, že musíte každou chvíli dobíjet váš mobilní telefon? Pak se vám jistě velmi zalíbí nové véčko z dílny Philipsu, které se chlubí neuvěřitelnou výdrží pěti týdnů v pohotovostním režimu!
Philips 650: pět týdnů bez nabíječky (první pohled)

Nedávno představený Philips 650 toho ale nabízí mnohem víc než jen výbornou kapacitu baterie. Můžeme začít třeba u designu. Ten působí velmi elegantně a kladné body získává i za integrovanou anténu. Telefon se bude prodávat ve třech barevných variantách. Kromě modré, kterou si můžete prohlédnout na fotkách, bude k dispozici i bílá a šedá varianta. Velikost modelu zatím výrobce tají, váha telefonu je 93 gramů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oficiálních fotografií vytrvalého Philipsu zatím není mnoho

Co by to bylo za moderní véčko, kdyby nemělo dva displeje. Ten vnější je pouze monochromatický a samozřejmě bude zobrazovat všechny důležité informace jako sílu signálu nebo stav baterie a také vás upozorní na došlou SMS, ztracené volání atd. Vnitřní displej je samozřejmě barevný s podporou pětašedesát tisíc barev, ale je pouze pasivní.

Co je ve výbavě?

Telefon nemá ve standardní výbavě fotoaparát, ten bude k dispozici pouze jako příslušenství a bude mít rozlišení 640 x 480 bodů. Fotky půjdou posílat prostřednictvím MMS a komu nebude stačit jejich prohlížení na displeji mobilu, může si telefon pomocí kabelu propojit s televizí a fotografie si prohlédnout tímto způsobem.

Philips 650 bude třípásmový telefon s celkovou kapacitou paměti 7 MB. Vejde se do ní až 1 000 kontaktů, 20 MMS a 300 SMS. V jeho výbavě nebude chybět e-mailový klient, wap 2.0 a konečně také i Java MIDP 2.0. Pokud budete chtít telefon propojit s počítačem, budete si muset vystačit s infraportem, Bluetooth bohužel chybí. Kromě klasických organizačních funkcí stojí za zmínku propracovaný budík nebo diktafon, na který půjde pořídit až patnáct jednominutových záznamů.

Rekordman ve výdrži

Philips v minulosti představil již několik mobilů, které vydrží na jedno nabití opravdu dlouho. Ale nový Philips 650 je všechny strčí do kapsy a ještě mu nějaká energie zbude. Jestli bude mít telefon opravdu takto kvalitní baterii, bude to pro něj plus, které bude schopné vynahradit některé funkční nedostatky. Na trhu by se měl objevit na podzim.

Témata článku: Philips, Philips 650, První pohled

Určitě si přečtěte

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

Philips Sonicare: Co si zubní kartáčky půjčily od mobilů [vyzkoušeno]

** Pojmy spojené s mobily se objevují i v zubních kartáčcích Philips ** Powerbanka, bezdrátové nabíjení, Bluetooth, spojení se smartphonem, mobilní aplikace, senzory pohybu, intenzita tlaku ** Zkusili jsme dětský i dospělácký Sonicare a oba nás uchvátily nejen jako gadgety, ale i jako (pozor, překvapení) skvělé zubní kartáčky

15.  12.  2016 | Kůžel Filip | 3

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips dá smysl nositelnostem. Zaměří se na péči o zdraví

Philips se ve velkém vrhá do nositelností. Zajímavé je, že nechce konkurovat Apple Watch, nebo Samsungu. Jeho nositelnosti mají zlepšit péči o lidské zdraví.

27.  5.  2016 | Kůžel Filip | 1

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

Philips W732: Android, dualSIM a sloní výdrž

22.  7.  2012 | Láska Jan | 25

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Philips Fidelio: hudební show také pro Android

Pro iPhone dělá hudební aparaturu kde kdo, ale Philips se pustil i do komplikovanější platformy Android. Krátce si představíme čtyři modely řady Fidelio.

16.  3.  2012 | Posejpal Jan | 33

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Philips PPX 1430: domácí kino do kapsy [video]

Kapesní LED projektor nepředstavuje už nic mimořádného, tento Philips ale exceluje podporou formátů videa. Ani cena není zlá.

15.  10.  2011 | Holčík Tomáš | 6