Phone Spinner: zatočte mobilem

Otestovali jsme Phone Spinner. Nevšední příslušenství, které vám umožní provádět s mobilem nevídané kousky.

Od jednoho z našich čtenářů jsme dostali tip na netradiční příslušenství k mobilnímu telefonu. Příslušenství, které neslouží k užitku ani k ozdobě – z mobilu dokáže udělat zajímavou hračku. Celé nám to přišlo natolik šílené, že jsme se rozhodli toto příslušenství vyzkoušet.

Kouzelný prsten pro váš mobil

Jmenuje se Phone Spinner a je to kovový prsten s ploškou upevněnou na otočném kloubu. Prsten patří na prst a ploška k zadnímu krytu mobilního telefonu. Výsledkem je kombinace, kterou můžete šokovat své okolí.

Phone Spinner se skládá ze tří základních částí:

  • prsten – nabízí se ve dvou velikostech (průměr 17 nebo 19 mm)
  • kontaktní ploška – je dvouvrstvá. Jedna vrstva je připevněna otočným mechanismem s prstenem, druhá se přilepuje k telefonu. Vrstvy jsou do sebe pevně zasunuty.
  • samolepící vložka – vkládá se mezi kontaktní plošku a zadní kryt telefonu. Jedná se o tenkou destičku z měkkého materiálu, která je na obou stranách vybavena samolepící vrstvou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  
Balení Phone Spinneru

Postup instalace je myslím každému zřejmý. Prsten se prostřednictvím kontaktní plošky a samolepící vložky připevní k zadnímu krytu telefonu. Prsten je možné od telefonu odepnout, ale na zadním krytu zůstane kovová ploška pro jeho opětovné připevnění. Podívejte se na názorné video.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Tip: podívejte se na zábavné reklamy Phone Spinneru

A k čemu je to dobré? Navlékněte si prsten i s mobilem na prst a zkuste telefon roztočit. Kolem prstu nebo na otočeném kloubu, to je jedno. Hlavním účelem je předvést se před okolím. Můžete trénovat a nacvičovat různé triky. Když budete dobří, zvládnete Finger bugi, Flip-flop, Ventilator i Palm spin.

Tip: prohlédněte si videogalerii triků a návody na jejich zvládnutí

V redakci jsme se s Phone Spinnerem bavili asi dva týdny. Netrénovali jsme nijak pravidelně a usilovně, a tak výsledky za moc nestály. Prsty se nám pletly jede přes druhý a raději nechaly věrné našim klávesnicím. Podívejte se ale na videa, při troše poctivého tréninku můžete předvádět podivuhodné kousky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Prsten lze z telefonu odepnout

Užitečná zbytečnost

Každá zábava něco stojí, a Phone Spinner není tak levný, jak by se mohlo zdát. Za jeden kus zaplatíte 249 Kč. Vybrat si můžete ze dvou typů velikostí prstenu a ze tří druhů pochromování – lesklé, tmavé lesklé a matné. V balení dostanete vždy dvě samolepící vložky, abyste Phone Spinner mohli aplikovat opakovaně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
A trénovat a trénovat...

Prakticky smýšlející člověk najde na Phone Spinneru hned několik negativ. Není to úplně levná hračka, na zadním krytu telefonu bude překážet kovová destička a ta se navíc obtížně odstraňuje. Při jejím stržení dojde k porušení měkké samolepící vložky a její zbytky musíte z krytu nějak odstranit. Rozhodně nám to nešlo tak snadno, jako na instruktážním videu. Snad největším nebezpečím Phone Spinneru je možnost uvolnění úchytu zadního krytu telefonu. Chce to konstrukci s pevným úchopem krytu, aby při aplikaci triků nesklouzl. Zbytek telefonu by rázem mohl být katapultován někam do daleka.

Phone Spinner ale dokáže být i užitečný. Pokud máte lehký telefon, můžete jej nosit na odvrácené straně dlaně, stále připravený k použití a na očích. Přichycený bude na jednom z vašich prstů. To se také může hodit jako pojistka při držení telefonu. Ať už píšete zprávy nebo telefonujete, mobil vám z ruky jen tak nevyklouzne.

Když už vás točení mobilem přestane bavit, můžete pomůcku připevnit i k jiným předmětům. Barmani mohou s Phone Spinnerem připevněným na láhvi oslňovat zákazníky neobvyklými kousky, kouzelníci mohou například roztočit balíček karet ve své dlani.

Diskuze (27) Další článek: Mapy.pravda.sk: nové mapy Slovenska

Témata článku: Příslušenství, SPIN, Barma, Pevný úchop, Lehký telefon, Balíček karet, Destička, Phone, Názorné video, Mobil, Základní část


Určitě si přečtěte

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

** Paušál je levnější, ale taky platíte jak mourovatí když zrovna nevoláte ** Zásadním benefitem předplacené karty je pro mnohé její anonymita ** A pokud vás operátor naštve, můžete mu dát rovnou košem

Aleš Pospíšil | 129

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11

RECENZE: HTC U12+ je superstar bez tlačítek a s průhlednými zády

RECENZE: HTC U12+ je superstar bez tlačítek a s průhlednými zády

** Průhledná záda jsou velká frajeřina ** Foťák je skvělý a nevymýšlí si ** Fantasticky naladěný displej

Jakub Michlovský | 13

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 6