Piráti z Karibiku a souboj aut v mobilní Javě

Zahrajte si na piráty, získejte co nejvíc zlata nebo si to rozdejte v souboji obrněných aut ve 3D aréně.

Přinášíme vám další mobilní hry v Javě. V závěru článku zjistíte, zda váš telefon konkrétní hru podporuje. Pokud ano, stáhněte si ji a můžete začít pařit. Doma, ve vlaku, ve frontě v supermarketu, prostě kdekoliv.

Age of Heroes IV: Blood and Twilight

Čtvrté pokračování mobilní strategie Age of Heroes nese podtitul „Krev a soumrak“. Opět se vypravíme do světa hrdinských činů a kouzel, kde smrt nikdy nespí a na bojišti jsou si všichni rovni. Ve čtvrtém díle přichází nová prostředí, náročnější levely a vylepšená grafika. Podstata ale zůstává stejná – temnota se vrací a všichni se vydávají na boj proti ní.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V každé z bitev získáváte nové zkušenosti a od nich se odvíjí úspěšnost v dalších soubojích. Můžete si vybrat charakter bojovníka nebo kouzelníka, který má za zády početnou armádu. U hry potěší kvalitně zpracovaná grafika a dobrá hratelnost. Proto neváhejte, zmobilizuje všechny síly a vydejte se na bojiště vyhrát tu největší bitvu.

Age of Heroes IV:

 • SMS ve tvaru: CP HYDFH
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Alibaba and the Scary Dev

Akční bojová plošinovka Alibaba and the Scary Dev je další hrou na pohádkové téma, tentokrát jako předloha posloužila pohádka Alibaba a 40 loupežníků. Hned ze začátku musím pro neznalé upřesnit, že hlavní hrdina Alibaba je rodu mužského a rozhodně to není žádný dobrák, jako třeba Alladin nebo Prince of Persia. Je to lstivý a úskočný zloděj, který se nebojí pustit se do větších konfliktů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Když ale byla jeho milovaná unesena, ihned po ní začal pátrat bez ohledu na jakákoliv nebezpečí, která ho mohou při jeho hledání potkat. A protože je to i správný zloděj, cestou si určitě nenechá ujít příležitost obohatit se o pořádné množství zlata. Druhý hrdina z názvu hry– Scary Dev – je právě oním únoscem a aby se Alibaba dostal až do jeho hradu, bude muset překonat celé město a získat létající koberec pro přelet nad pouští. Čeká vás napínavá cesta ve stylu pohádek Tisíce a jedné noci.

Alibaba and the Scary Dev:

 • SMS ve tvaru: CP HSSXB
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

Century of Pirates

Další dnešní strategie čerpá z oblíbené tematiky světa pirátů, kterou nastartovala filmová trilogie Pirátů z Karibiku. Hra Century of Pirates se ale od filmového příběhu liší. Nejedná se tady ani tak o příběh jako spíše o akční souboje. Při plavbách po moři se budete setkávat s nepřátelskými pirátskými loděmi a svádět s nimi souboje.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pokud už vás omrzí přepadávání pirátských korábů, můžete se vydat na dráhu obchodníka. Budete vozit náklad z jednoho přístavu do druhého nebo budete za peníze plnit různé mise. Century of Pirates je zábavná akční strategie, která nabídne velké množství herních módů a hned tak vás nepřestane bavit.

Century of Pirates:

 • SMS ve tvaru: CP HCPME
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč

3D Guns, Wheels and Madheads

Ani dnes nesmí chybět parádní automobilová honička pro všechny příznivce rychlých kol. Blázniví jezdci z 3D Guns Wheels and Madheads jsou ti nejlepší a jejich auta jsou silniční monstra určená pouze pro dva účely – bitvu a show! Čekají vás bláznivé honičky a bitvy v autech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na výběr máte ze dvou módů, kariérového nebo tzv. survival, ve kterém je vaším úkolem přežít všechny své soupeře v aréně. Cestou sbíráte nejrůznější těžké zbraně, které potom použijete proti svým protivníkům v 3D akci přímo na silnici. Cílem této námětově šílené, ale návykově hratelné gamesy je prostřílet se ze všech ilegálních arén až na samotný vrchol tajného šampionátu. Souboj na život a na smrt může začít!

3D Guns, Wheels and Madheads:

 • SMS ve tvaru: CP HTZNA
 • odeslat na číslo: 900 09 80
 • cena: 80 Kč


Doplňující informace

Hry jsou v češtině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem STAHNU KOD na číslo 900 09 03. KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. Příklad: STAHNU HCRWH 

Cena SMS je 3 Kč. Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).


Tip, jak hru stáhnout levněji

Zaujala vás některá hra, ale bojíte se vysokých poplatků za stažená data? Pro zákazníky Vodafonu a T-Mobilu máme malý trik, jak ušetřit. Stačí si pro přístup k wapu nastavit už téměř zapomenuté vytáčené připojení, u kterého je zpoplatněna doba připojení, nikoliv objem přenesených dat (jako je tomu u GPRS). Svému operátorovi tak zaplatíte pouze částku za dobu stahování hry, což je pro představu 2 až 4 minuty. Přesnou cenu zjistíte podle této jednoduché tabulky:

 Cena připojení k WAPuCena za data při stahování hry (3 minuty)Vytáčené připojení
Tarifní i předplacené služby Vodafone1,79 Kč/min.5,37 KčNastavení najdete zde
Tarifní služby T-Mobile2,38 Kč/min.7,14 KčNastavení najdete zde
T-Mobile- předplacené služby3,20 Kč/min.9,60 KčNastavení najdete zde
Vytáčené připojení je po první minutě účtováno po sekundách (60+1).
Diskuze (2) Další článek: TomTom slibuje, že nebude zneužívat Tele Atlas

Témata článku: Software pro mobily, Alibaba, Souboj, Dobrá hratelnost, Mobil, Kouzelník, Karibik, Auto, Twilight, Celé město, Piráti, Century


Určitě si přečtěte