Po robotovi virtuální realita. T-Mobile zpříjemňuje čekání na prodejnách

Po robotovi virtuální realita. T-Mobile zpříjemňuje čekání na prodejnách

Nedávno T-Mobile v pražské prodejně na Chodově představil mluvicího robota Peppera. V prodejně na Roztylech budou moci zákazníci zase nahlédnout do virtuální reality. Moderní technologie mají zákazníkům zpříjemnit čekání, ale také je nenásilnou formou seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti komunikačních technologií.

Klepněte pro větší obrázek

T-Mobile používá virtuální realitu především k prezentaci vlastních produktů a služeb. Virtuální brýle přiblíží službu Magenta 1, nabídku televize a internetu, službu Chytré auto a další. Zákazník si v brýlích může projít prostředím virtuální domácnosti a údajně je při prohlídce čeká i několik překvapení.

Klepněte pro větší obrázek

Nový T-Mobile používá dva sety brýlí Samsung Gear VR s vloženým smartphonem Samsung Galaxy S9+. Brýle jsou napojeny na čekací systém, takže zákazník nezmešká své vyvolávací číslo. Roztyly přímo v centrále T-Mobilu jsou pilotní prodejnou s ukázkami ve virtuální realitě, další pobočky budou následovat v příštím roce.

Diskuze (4) Další článek: Vivo NEX Dual Display Edition: Šílenost. Smartphone má dva displeje a tři foťáky

Témata článku: Chytré auto, Virtuální realita, T-Mobile, Brýle, Prodejny, VR, Magenta 1, Realita, Robot, Roztyly, Pražská prodejna, Nápoj, Příští rok, Zákazníci, Čekání, Pepper, Komunikační technologie, Vložený smartphone, Moderní technologie, Chodov, Prodejna


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

** 6,5" displej nemusí nezbytně znamenat nepoužitelně velkou plácačku ** Výbava nezklame, až na zastaralý microUSB konektor ** Zásadní inovace nečekejte, ale ve střední třídě to (zatím) nevadí

Martin Herodek | 62

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10