Pocket PC v češtině

Čerstvě dostupná plná lokalizace od SunnySoftu doplňuje předchozí částečnou lokalizaci. Pocket PC tak má plně lokalizovaný systém.
Koncem července vypustil SunnySoft první stupeň lokalizace Pocket PC v produktu Sunnysoft 5.0P. Ten obsahoval podporu českých znaků, klávesnice a kódových stránek pro AvantGo. Usilovně se dále pracovalo na plné lokalizaci, protože ze strany Microsoftu obsahuje Pocket PC podporu pouze základních jazyků, mezi nimiž čeština není. Těsně před Invexem bylo dílo dokončeno a již nyní si můžete stáhnout 30denní demoverzi (907 kB). Lokalizovány jsou tak nabídky a také nápověda. Plná verze základní lokalizace (jen české znaky) stojí 840 Kč a lokalizace včetně nabídek a nápovědy přijde na 1879,50 (ceny s DPH).

Testována byla s organizéry Casio Cassiopeia E-115, Compaq Aero 1550, iPAQ 3630, Compaq Aero 1520, 2130 a 2160 s upgradem na Windows CE 3.0. Případné další stroje by neměly být problémem. Lokalizace je určena pro všechny typu mikroprocesorů (pro zařízení s procesorem Hitachi SH-3, NEC MIPS, a Intel StrongARM)

I když je cena za lokalizaci pro někoho možná vyšší, dá se předpokládat, že podobně jako u předchozích lokalizací bude i tato přibalována k prodávaným organizérům, protože to logicky zvýší jejich užitnou hodnotu a poskytne firmám konkurenční výhodu.

Lokalizované Pocket PC bude logicky k vidění i na Invexu u Microsoftu v pavilonu V na stánku B-12.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Verze základní

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15