Podívejte se na první snímky z fotoaparátu Huawei P20 Pro. Umí až pětinásobný zoom

Názory k článku

seterwohipindus  |  28. 03. 2018 08:12

Paráda.
K diskusi . 20 pro má největší čip použitý v telefonu a k tomu geniální konstrukci objektivu a softu.Překopiruji z jinych zdroju data k fotoaparátu. Jsou vysvětlující. Světelnosti objektivů f/1.8, f/1.6 a f/2.4 umožňují zachytit snímky i za horších světelných podmínek. Huawei P20 Pro nabízí rovněž objektiv Leica VARIO-SUMMILUX s trojnásobným optickým zoomem (až složený 5násobný hybridní zoom) a 1/1.7 optický snímač (7.76mm x 5.82mm) pro zachycení fotografií za nízké úrovně osvětlení až do citlivosti ISO 102400.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
29. 03. 2018 22:06

Tento telefón sa mi naozaj páči.Po dlhšej dobe nejaký citeľný progress.Čo sa týka porovnávania mobil vz zrkadlo a compact tak som skúšal lumia 1020 vz 400 euro compact ktorý mal kamoš samozrejme kontrola cez pc a lumia mala lepšie výsledky a čo sa týka porovnania zo zrkadlom tak ďalší kamoš mal zrkadlo za cca 600 euro a nevedel s tým odfotiť činžiak oproti co moja lumia zvládla na automatiku pefektne.Teraz používam lumia 950 perfektný nástupca lumii 1020 ale určite po osobnom vyskúšají nad huwei p20 pro budem velmi silno uvažovať.Pre tých čo by mali výhrady pre lumiu že sa už nevyrába a nevyvíja tak sa bavíme o fotení a mám vyskúšané všetky vlajkové fotomobili za pekných pár rokov tak preto hľadám náhradu za lumia 1020 respektíve lumia 950.Či to bude tento huawei ukáže osobné vyskúšanie.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
31. 03. 2018 23:29

Diskuze mobily fotí špatně mi připomínají dobojované diskuze: klasický film digitálem nenahradíš. Ani střední formát není pro profesionální focení nutný.
Dnes se ostří v datových maticích, kdy se data získávají z několika zdrojů a časových okamžiků. Jedna soustava šumí, dvě a více pak šum kompenzují. Matematicky se dopočítává ostrost a potlačuje se moiré. Lidské oko je nedokonalé (HD pouze ve středu zorného pole, světlocitlivé buňky jsou pomalé) ale mozek obraz skládá do dokonalého celku. Matematika bude stále důležitější. Aparáty budou snímat stále a my jen vybereme snímky ze streamu. Takže profi aparát v poměrně malém provedení bude mít minimum ovládacích prvků a hodně se přesune do postprocessingu.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor