Pokémon Go konečně dostane denní úkoly. První se objeví již koncem týdne

Do hry Pokémon Go konečně přichází oživení v podobě denních úkolů. Ve hře je najdete pod označením Research (v překladu Výzkum), a to již v pátek 30. března, zřejmě ve večerních hodinách. Co lze od nového herního módu očekávat?

Ústředním bodem výzkumu jsou jakési herní „anomálie“ způsobené výskytem legendárního pokémona Mew. Do celosvětového „výzkumu“ se mohou zapojit hráči různými způsoby. V rámci Field Research bude třeba chytit specifické druhy pokémonů, vyhrát několik Gym soubojů nebo vítězně absolvovat několik raidů. V rámci Special Research bude stačit otočit několik pokéstop, chytit určitý počet pokémonů nebo několik z nich smazat.

Každý den bude třeba splnit alespoň jeden úkol, za což dostanete známku. Za sedm známek pak následuje odměna ve formě speciálních herních itemů a šance k odchytu náhodného vzácného (dokonce až legendárního) pokémona. V případě aktuálního Mythical Discovery se bude jednat o pokémona Mew.

Třetí generace Pokémonů se ve hře objevuje od loňského prosince:

Zdroj Pokemongolive

Diskuze (5) Další článek: Místo displeje tečky. Alza začne prodávat chytré hodinky s Braillovým písmem pro nevidomé

Témata článku: Android, Mobilní hry, Pokémon GO, iOS, Update, Niantic, Výzkum, Konec týdne, Určitý počet, Specifický druh, Večerní hodina, Denní úkol, Ústřední bod, Úkol, Známka, Březno, Mew, Zdroj pokemongolive, Pokémon, Třetí generace


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113