Pokémon Go zkouší nové státy. Safari Zone se poprvé uskuteční ve Velké Británii

Mobilní hra Pokémon Go má za loňský rok vyděláno 20 miliard korun, a tak je na čase něco ze zisků investovat zpět do hráčské komunity. Vývojáři hry oznámili, že v první polovině roku uspořádají hned čtyři masivní herní akce, které se budou podobat loňskému Go Festu v Dortmundu. Budou se konat ve Philadelphii (USA), St. Louis (USA), Taichungu (Taiwan) a také ve Velké Británii. Dějištěm britské akce bude město Liverpool.

A právě Liverpool by mohl být zajímavou destinací pro české hráče Pokémon Go, kteří chtějí vyrazit za nevšedním zážitkem, a neutratit za něj spoustu peněz. Přímé lety z Prahy do Liverpoolu totiž zajišťuje společnost Ryanair. Od 17 do 19. dubna se v tamním 94 hektarovém Sefton Parku uskuteční akce nazvaná Safari Zone, která bude tematicky zaměřena na vodní pokémony. Místní raritou bude pokémon Unown V nebo Relicanth, jehož lze běžně chytit jen na Novém Zélandu a v oblasti Oceánie.

Ohlédnutí za loňským Go Festem v Dortmundu:

Vstup na akce bude placený, lístky budou k dispozici od 31. ledna přes aplikaci Pokémon Go ve stylu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Základní vstup vyjde na 12 liber (cca 360 Kč), lístky s dřívějším vstupem budou stát 18 liber (zhruba 540 Kč). Dřívější vstup zpřístupní speciální pokémony o dvě hodiny dříve, zřejmě již od osmé hodiny ranní, běžný vstup bude zahájen v 10:00. 

Zdroj Pokemongolive

Váš názor Další článek: Sledujete porno na počítači? Brzy budete za exota, mobily suverénně vládnou

Témata článku: Android, Mobilní hry, iOS, USA, Pokémon GO, Rozšířená realita, Niantic, Dortmund, Praha, Oceánie, Go Fest, Liverpool, Safari Zone, Ryanair, Nový stát, Nový Zéland, Vstup, Brzký vstup, Velká Británie, Tchajwan, Vývojář hry


Určitě si přečtěte