Pokus o rekord v počtu současně zvonících Nokií

Tento pátek se v Brně chystá velmi zvláštní akce. Na Náměstí svobody proběhne pokus o rekord v počtu současně zvonících telefonů Nokia. Pokud se zúčastníte, můžete vyhrát zajímavé ceny.
Pokus o rekord v počtu současně zvonících Nokií

Zvuk mobilního telefonu už nikoho nepřekvapí. Některé melodie známe lépe než největší hity linoucí se z českých rádií. Pravděpodobně nejznámější hudební kousky vydávají mobilní telefony značky Nokia. Pokud jste jejími příznivci, nesmíte si nechat ujít akci, díky které se můžete pokusit o zajímavý rekord.

Kamenný i internetový obchod Nokia Gallery, který má na svědomí distributor AGORA Plus, chystá na pátek 27. června zajímavou akci. Na Náměstí svobody v Brně proběhne pokus o rekord v počtu současně zvonících telefonů Nokia. Pokud se této akce chcete zúčastnit, stačí na ono místo dorazit před třetí hodinou.

Klepněte pro větší obrázek

Ve 14.30 h se otevřou vstupy do předem vyhrazeného prostoru. Každý účastník, který bude splňovat pravidla, obdrží očíslovaný účastnický list. „Pokus o rekord v počtu zvonících mobilů NOKIA“ proběhne podle časového harmonogramu v 15.00 hodin. Zvonit se bude přesně 1 minutu tak, že každý účastník zalistuje ve výběru melodií a nechá svoji Nokii zvonit.

Rekord tohoto typu nebyl dosud v České republice zaznamenán. Účast zástupců agentury Dobrý den umožní oficiální zápis rekordu do České knihy rekordů.

Pokud se tohoto pokusu o rekord zúčastníte, máte možnost vyhrát Nokii 3410, předplatné časopisu Mobility či další zajímavé prázdninové ceny. Každý účastník vyhrává slevu na nákup v obchodě Nokia Gallery.

Tato akce je součástí bezpečnostního happeningu Hurá prázdniny 2003, zaměřeného na prázdninovou bezpečnost dětí. Mezi partnery patří Škoda Auto, Česká pojišťovna, ŠkoFIN, Rádio Petrov, Malaguti, AZ Servis, ŽS Brno a Technické sítě Brno. Nesmí samozřejmě chybět Policie České republiky a Městská policie Brno a jako mediální parneři Mobility a MobilMania.cz. Pokud tedy budete tento pátek v Brně, určitě se zastavte. My tam budeme.

Diskuze (42) Další článek: Motorola: setkání s tvůrcem mobilního telefonu

Témata článku: Ostatní, Rekord, Zvonící mobil

Určitě si přečtěte