Pokus o rekord v počtu současně zvonících Nokií

Tento pátek se v Brně chystá velmi zvláštní akce. Na Náměstí svobody proběhne pokus o rekord v počtu současně zvonících telefonů Nokia. Pokud se zúčastníte, můžete vyhrát zajímavé ceny.
Pokus o rekord v počtu současně zvonících Nokií

Zvuk mobilního telefonu už nikoho nepřekvapí. Některé melodie známe lépe než největší hity linoucí se z českých rádií. Pravděpodobně nejznámější hudební kousky vydávají mobilní telefony značky Nokia. Pokud jste jejími příznivci, nesmíte si nechat ujít akci, díky které se můžete pokusit o zajímavý rekord.

Kamenný i internetový obchod Nokia Gallery, který má na svědomí distributor AGORA Plus, chystá na pátek 27. června zajímavou akci. Na Náměstí svobody v Brně proběhne pokus o rekord v počtu současně zvonících telefonů Nokia. Pokud se této akce chcete zúčastnit, stačí na ono místo dorazit před třetí hodinou.

Klepněte pro větší obrázek

Ve 14.30 h se otevřou vstupy do předem vyhrazeného prostoru. Každý účastník, který bude splňovat pravidla, obdrží očíslovaný účastnický list. „Pokus o rekord v počtu zvonících mobilů NOKIA“ proběhne podle časového harmonogramu v 15.00 hodin. Zvonit se bude přesně 1 minutu tak, že každý účastník zalistuje ve výběru melodií a nechá svoji Nokii zvonit.

Rekord tohoto typu nebyl dosud v České republice zaznamenán. Účast zástupců agentury Dobrý den umožní oficiální zápis rekordu do České knihy rekordů.

Pokud se tohoto pokusu o rekord zúčastníte, máte možnost vyhrát Nokii 3410, předplatné časopisu Mobility či další zajímavé prázdninové ceny. Každý účastník vyhrává slevu na nákup v obchodě Nokia Gallery.

Tato akce je součástí bezpečnostního happeningu Hurá prázdniny 2003, zaměřeného na prázdninovou bezpečnost dětí. Mezi partnery patří Škoda Auto, Česká pojišťovna, ŠkoFIN, Rádio Petrov, Malaguti, AZ Servis, ŽS Brno a Technické sítě Brno. Nesmí samozřejmě chybět Policie České republiky a Městská policie Brno a jako mediální parneři Mobility a MobilMania.cz. Pokud tedy budete tento pátek v Brně, určitě se zastavte. My tam budeme.

Diskuze (42) Další článek: Motorola: setkání s tvůrcem mobilního telefonu

Témata článku: Ostatní, Zvonící mobil, Rekord


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40