Pořiďte si novou SIM kartu, předplacenky jsou levnější

Eurotel a T-Mobile nedávno snížili ceny svých předplacených SIM karet. Eurotel dokonce začal nabízet SIM karty pouze za cenu kreditu, stejně jako Vodafone. Hodilo by se vám druhé telefonní číslo? Dnes už vás to nevyjde nějak draho.
Pořiďte si novou SIM kartu, předplacenky jsou levnější

Nákup SIM karty s předplacenou službou je velmi jednoduchý. Prostě zajdete do prodejny operátora a koupíte si ji. Nemusíte nic vyplňovat a nepodepisujete žádnou smlouvu, operátor vás nenutí platit každý měsíc paušální poplatek. Většinou ještě na prodejně dostanete vybrat z telefonních čísel, která mají zrovna k dispozici „pod pultem“.

Výhody předplacených služeb jsou jasné, hlavní nevýhodou jsou vyšší sazby za hovorné a nutnost hlídat stav kreditu. Předplacené karty jsou stále velmi oblíbené a mnoho uživatelů si je volí také z důvodu pořízení druhého telefonního čísla, které se může k ledasčemu hodit.

Ať už si vybíráte novou předplacenku za jakéhokoli důvodu, určitě oceníte následující přehled. Srovnáváme aktuální nabídku nových předplacených karet u všech operátorů.

Eurotel vsadil na karty bez aktivace

Eurotel začal nabízet ve svých prodejnách a v internetovém obchodě novou kolekci SIM karet bez aktivačního poplatku. SIM karta se nabízí s tarifem Go Mix a můžete ji zakoupit za 500 Kč. Ve stejné hodnotě je na ní připsán kredit, takže samotnou kartu máte vlastně zdarma.

Kdo nechce vydávat tak velkou počáteční investici, má možnost si zakoupit také SIM karty za méně korun. Ale už musí počítat s aktivačním poplatkem 45 Kč. Go SIM kartu s tarifem Eurotel Fajn zakoupíte za 245 Kč, kredit je 200 Kč. SIM karta s tarifem Go TXT stojí 95 Kč a zahrnuje kredit 50 Kč.

Všechny Go SIM karty podporují SIM toolkit (GSM Banking a aplikace Eurotelu) a platnost jejich počátečního kreditu je 18 měsíců.

T-Mobile snížil aktivační poplatek

U T-Mobilu prozatím předplacenou SIM kartu bez aktivačního poplatku nekoupíte, ale alespoň došlo k jeho snížení. Novou kartu si můžete koupit v prodejnách a v internetovém obchodě.

SIM karta s tarifem Twist Home je nabízena za částku 400 Kč s kreditem 300 Kč, SIM karta s tarifem Twist Standard se stejným kreditem již stojí obvyklou cenu 499 Kč a poslední možností je SIM karta s kreditem 50 Kč za 249 Kč (tarif není upřesněn).

U T-Mobilu si můžete zakoupit i datové předplacené SIM karty s neomezeným přístupem na internet za 850 Kč. První měsíc surfování je již v ceně a jako počáteční kredit na volání dostanete 50 Kč.

Také SIM karty T-Mobile podporují SIM toolkit, jejich platnost s počátečním kreditem je ovšem 13 měsíců.

Vodafone v zajetých kolejích

Jediný Vodafone, nedávno ještě Oskar, nabízí po celou dobu existence své předplacené SIM karty bez aktivačního poplatku. Jejich cena je 500 Kč a stejnou hodnotu má také kredit. Můžete si vybrat ze dvou typů tarifů, a to buď Vodafone kartu nebo Vodafone super kartu. Rozdíl je v ceně za volání do vlastní sítě. Vodafone na svých SIM kartách nenabízí automaticky SIM toolkit, je nutné si za něj připlatit částkou 330 Kč. Platnost karet s počátečním kreditem je 13 měsíců. Nakupovat máte opět možnost buď v prodejnách nebo na internetu.

Tip: nevíte, který předplacený tarif je pro vás nejvhodnější? Podívejte se na velké srovnání předplacených tarifů všech operátorů

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile, Předplacené karty

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ivana 21. 6. 2006 21:09:40
    ja osobně bych si nikdy třeba Twist nekoupila. hovorne stoji do vlastni...
  • Ladislav N. 20. 6. 2006 18:30:33
    O vánocích a různých akcích se SIM karty prodávají jenom za hodnotu...
  • Rookie 19. 6. 2006 22:19:56
    Dobití bonusového kreditu letos bylo do 31.3.2006 u T-Mobile a do...
Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

Dnes | časopis Computer, Michlovský Jakub

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení