PornHub dává Premium zdarma a vzkazuje: „Zůstaňte doma“

Před několika dny jsme vás informovali, že erotický portál PornHub finančně přispěl v Itálii a Španělsku na pomoc v boji proti koronaviru a nabídl tamním uživatelům premiové členství zdarma. S tím, jak se nákaza rozšířila globálně, rozšířila se i nabídka populárního videoserveru a nabízí Premium zdarma všem uživatelům po celém světě včetně ČR.

Jedinou podmínkou je příslib, že zůstanete doma v izolaci. PornHub vaši poctivost samozřejmě nemá jak kontrolovat, ale jako podpora v boji proti pandemii se to počítá. Premium členství bude pro všechny platné až do 23. dubna, do té doby uživatelé získají přístup k prémiovým videím včetně těch ve virtuální realitě.

Diskuze (10) Další článek: Polovina lidí nechodí v době epidemie do kanceláře a třetina zůstává doma, zjistil T-Mobile

Témata článku: Video, Koronavirus, Smartphony, Sex, Virtuální realita, VR, Služba, PornHub, Španělsko, Premium, Videoserver, Uživatelé, Členství, Boj, Jediná podmínka, Itálie, Česká republika


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 116