Poslední sen Steva Jobse. Podívejte se na hotový Apple Park

V dubnu šly zprávy, že Apple tvrdě zakročí proti dronům, které by chtěly natáčet Apple Park, a tak je existence tohoto videa příjemné překvapení. Domluvil se youtuber OXYsasha s Applem (těžko), nebo se mu povedlo překonat opatření? Spíše jde jen o to, že se kamera nedostane tak blízko, jako dříve, ale i tak záběry stojí za shlédnutí.

Podívejte se na nádherné záběry téměř hotového Apple Parku. Stavební stroje jsou pryč, stromy jsou na svém místě a zbytek už musí dokončit příroda (s podporou armády zahradníků, parkových asistentů a zavlažovacího systému).

Diskuze (6) Další článek: RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

Témata článku: Apple, Zajímavosti, Steve Jobs, Drony, Apple Park, Apple TV, Shlédnutí, Příjemné překvapení, Stavební stroj, Záběr, Sen, Youtuber


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

** 6,5" displej nemusí nezbytně znamenat nepoužitelně velkou plácačku ** Výbava nezklame, až na zastaralý microUSB konektor ** Zásadní inovace nečekejte, ale ve střední třídě to (zatím) nevadí

Martin Herodek | 61

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 68