Předplacenkáři u Vodafonu dostanou 400 MB dat denně zdarma. A nemusí pro to nic dělat

Předplacenkáři u Vodafonu dostanou 400 MB dat denně zdarma. A nemusí pro to nic dělat

Vodafone sice ještě oficiálně svoji letošní vánoční nabídku nepředstavil, ale za první její část můžeme považovat speciální akci pro uživatele Předplacené karty 30. Tu operátor představil letos v létě, charakterizuje ji jednotná cena za minutu volání, odeslanou SMS a 10 MB přenesených dat vždy za 3 Kč. Tyto ceny platí do okamžiku, než zákazník utratí za den 30 korun. Pak už získává až do půlnoci téhož dne neomezené volání, neomezené SMS do všech sítí a dalších až 300 MB.

Nyní bude přísun dat ještě štědřejší. Až do 31. prosince 2019 získají uživatelé každý den 400 MB dat zdarma. Pro využití nabídky se nemusí nikde přihlašovat, ani nic aktivovat, nabídka není ani podmíněna dobíjením kreditu v určité výši. Mohou jí využít stávající i noví zákazníci, kteří si Předplacenou kartu 30 budou teprve pořizovat.

Volání a SMS budou i nadále účtovány po jednotkách za 3 Kč a budou se počítat do denního limitu 30 korun. Pokud chce zákazník přejít na Předplacenou kartu 30 z jiné předplacené karty Vodafonu, může poslat SMS ve tvaru KARTA 30 na číslo 7700 nebo může změnu provést v mobilní či internetové samoobsluze Můj Vodafone.

Diskuze (18) Další článek: Black Desert Mobile je parádní plnokrevné MMORPG. Zabaví nadlouho

Témata článku: Vodafone, Vánoční nabídka, SMS, Předplacené karty, Akce, Akční nabídka, Můj Vodafone, Data, Volání, Karta, MB data, Předplacená karta


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27