Představujeme hry z Apple Arcade: Nevšední adventura, lov UFO a arkáda na odreagování

Apple Arcade je herní platforma, která má převrátit současná pravidla herního byznysu. Na první místo staví hráče a jeho zážitek. Bez reklam, bez in-app plateb, zato s úžasným příběhem, grafikou, hudbou... Vše o Acrade najdete zde:

...v tomto článku vám představíme konkrétní hry.

The Mosaic (App Store)

Jedná se o dobrodružnou adventuru s parádním zpracováním, ve které vedete jednotvárný život v chladném městě, v němž vám doopravdy nedává nic smysl. Jednoho dne se to ale změní, protože se začnou dít věci, kterým nedokážete úplně rozumět.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hra boduje hlavně svojí atmosférou, nicméně je třeba být připraveni na to, že k tomu pravému hernímu zážitku se musíte nejdříve prokousat. Tohle není žádný mobilní rychlík, ale rozvážný titul, který chce čas. Neženete se zde totiž za úspěchy, ale pomalu vláčíte své tělo městskou džunglí.

UFO on Tape: First Contact (App Store)

Jde o pokračování titulu z roku 2010, ve kterém se vydáváte za sbíráním důkazů o existenci UFO. V roli lovce nevysvětlitelných úkazů je tak vaším úkolem pořizovat snímky všeho, co se vymyká běžnému chápání.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nejste ale limitováni jen časem, po který se úkaz objeví, ale i počtem fotografií, které můžete pořídit a samozřejmě také zbývající kapacitou baterie vašeho zařízení. Dle toho, jak detailní snímek pak pořídíte, tak jste za něho také odměněni. Abyste se dostali do další úrovně, musíte splnit danou finanční metu.

Marble It Up: Mayhem! (App Store)

Jedná se o nejnovějšího zástupce všech „Marble“ titulů, ve kterém hraje hlavní roli vaše kulička. A to ne jen jedna. Hra totiž obsahuje singleplayerovou kampaň plnou záludných tratí, překážek a změn gravitace, ale podporován je zde i multiplayer.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Právě díky tomu je přítomno spoustu vzhledů vaší kuličky (golfový míček, meloun, hamburger atd.), abyste se patřičně odlišili od svých protihráčů, ale i několik rozdílných herních módů (sbírání drahokamů, lov na lišku apod.), aby hra nezačala hned nudit.

Diskuze (21) Další článek: Ohebný Huawei Mate X jde právě dnes do prodeje. Výrobce přidává jedno nepříjemné doporučení

Témata článku: Apple, Android, Mobilní aplikace, Mobilní hry, Aplikace, USA, Hry, AppStore, Lego, Grafika, Apple Arcade, Platforma, Paranormální jev, Balíček karet, Mytologie, Odreagování, Agent, Hector, App Store, Estra, Střílečka, Závodění, Xbox One, Adventura, Ovládání