Předvánoční nabídka mobilů do 5 000 Kč: vyberte si ten nejlepší (přehled článků)

Philips 755: má rád vaše dotyky (recenze) - Mobil na Vánoce do 6 000 Kč: tuhé boje ve střední třídě - Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším. Stihli jste všechno? Je tu pravidelný přehled nejlepších článků minulého týdne.
Předvánoční nabídka mobilů do 5 000 Kč: vyberte si ten nejlepší (přehled článků)

Předvánoční nabídka mobilů do 5 000 Kč: vyberte si ten nejlepší
Pokračujeme v přehledu předvánoční nabídky mobilních telefonů a nabízíme aktuální přehled mobilů, které můžete sobě nebo svým blízkým nadělit pod stromeček. Ceny se tradičně před koncem roku snižují, tak si vyberte ten nejlepší telefon z nabídky. Dnes se zaměříme na mobily v ceně od 4000 do 5000 Kč.

 

Philips 755: má rád vaše dotyky (recenze)
Philips 755 má klasickou konstrukci, poměrně velké rozměry a docela nudný design. Přesto se nejedná o tak obyčejný telefon, jak by se mohlo na první pohled zdát. Model 755 totiž kombinuje ovládání pomocí klasické klávesnice a dotykového displeje.

 

Mobil na Vánoce do 6 000 Kč: tuhé boje ve střední třídě

Předvánoční nákupní horečka nabírá na intenzitě a cenové akce lákají. Týká se to i mobilních telefonů a proto pokračujeme v přehledu aktuální nabídky. Tentokrát se zaměříme na cenovou relaci od pěti do šesti tisíc korun.

 

Nokia 9500 Communicator: první uživatelské zkušenosti
Nový komunikátor je vážně skvělá mašina. Má sice pár chybiček, ale ty vyváží hned celá řada kladů. V základní výbavě nechybí veškeré komunikační možnosti, manažerské funkce či přehrávač hudby a videa. Přečtěte si zkušenosti Petra Broži, aktivního uživatele staršího komunikátoru.

 

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším
Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším.

 

Série telefonů Foma 901i: japonské 3G lahůdky
Daleko na východě jsou mobilní telefony technologicky o několik kroků dále než u nás. Pojďme se pokochat novými telefony, které největší japonský operátor právě uvedl na trh. Opět se přesvědčíme, že máme co závidět.

 

Nejlepší weby pro mobily Nokia
Chcete-li vědět více o mobilních telefonech značky Nokia nebo potřebujete poradit s problémy s vaší Nokií, stačí se porozhlédnout po světě internetu. Ve třetím dílu našeho nepravidleného seriálu vám představíme některé užitečné stránky pro telefony této značky.

 

Samsung předběhl Motorolu, je světová dvojka!
Nejčerstvější výsledky prodejnosti jednotlivých výrobců mobilních telefonů pěkně proházely pořadím v první pětce. O překvapení není nouze. Jednoznačnými vítězi jsou však výrobci z korejského poloostrova.

 

Sharp Zaurus SL-C300: PDA s Linuxem a 4 GB harddiskem
Kapesní počítače to mají v souboji se stále oblíbenějšími komunikátory velmi těžké. Nové PDA Sharp Zaurus útočí na konkurenci svoji bohatou výbavou a dal by se označit spíše za mininotebook. Otočný VGA displej, plnohodnotná klávesnice, 4GB harddisk, Linux – je vám to snad málo?

 

Paměťové karty v mobilních telefonech: vše, co chcete vědět
Pokud chcete rozšířit paměť telefonu, budete potřebovat paměťovou kartu. Víte však, jaké máte možnosti při výběru a jak vybrat tu nejlepší? Kolik telefonů podporuje paměťové karty? Není tak velká paměť nakonec zbytečná?

Váš názor Další článek: Jak fotí japonské mobily?

Témata článku: Ostatní, Nokia 9500, Philips 755, Mobil, Nákupní horečka, Přehled, Nabídka

Určitě si přečtěte