Předvánoční rádce: co, kde, jak a za kolik

V tomto článku najdete aktuální ceny mobilních telefonů, přehled vánočních akcí a další doplňující informace, které můžete v tento poslední předvánoční den potřebovat.
Předvánoční rádce: co, kde, jak a za kolik

Jedno z nejkrásnějších období v roce - svátky vánoční - se nezadržitelně blíží. Vždyť již zítra vše vypukne - po všem tom předvánoční shonu začneme zdobit vánoční stromečky, připravovat tu nejsvátečnější večeři v celém roce, nadšené dětské oči budou vyhlížet zlaté prasátko i první hvězdičku.

Co si však budeme nalhávat - při dnešním hektickém způsobu života se stává, že nejeden z nás shání a nakupuje vánoční dárky doslova na poslední chvíli. A právě taková poslední chvíle nastala právě dnes. Pokud byste rádi někomu ze svých blízkých udělali radost nějakou mobilitou, můžete najít inspirace v této a následujících kapitolách tohoto článku.

Naší snahou je usnadnit vám hledání, proto vám v jednotlivých kapitolách tohoto článku nabídneme všechy aktální ceny mobilních přístrojů našich operátorů, upozorníme na zajímavé kousky nacházející se povětšinou v bazarech a přidáme pár rad pro nakupování staršího mobilu. Neopomeneme ani vánoční akce mobilních operátorů. Nuže tedy, vybírejte:

Doufám tedy za celou redakci, že zde najdete všechny informace, které můžete dnes potřebovat. A jestli ne, ptejte se v diskusi pod článkem, kde váš dotaz určitě nezůstane nezodpovězen.

Témata článku: Operátoři, O2, Vodafone, T-Mobile, Ericsson T65, Eurotel Dataphone III, Motorola T191, Motorola T192, Motorola T192emo (L), Motorola V50, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510, Nokia 5210, Nokia 5510, Nokia 6310i, Nokia 6510, Nokia 6610, Nokia 7210, Nokia 7210 Supernova, Nokia 7650, Nokia 8310, Nokia 8910, Panasonic GD35, Panasonic GD67

Určitě si přečtěte