Přepínání mezi tarify pro EuroTel Go

Dvě možnosti pro uživatele služeb EuroTel Go.
EuroTel nabízí pro své předplacené karty dva tarifní programy – původní Original Go a Quatro Go, který zvýhodňuje volání do pevné sítě ve špičce a do sítě EuroTel mimo špičku; volání do sítě Oskar zvýhodňuje pokaždé. Špička navíc končí už v 16 hodin.

Pro přepnutí z tarifu Original Go na Quatro Go zavolejte na linku Go (*88) a postupujte podle hlasového konverzačního systému. Ke změně tarifu se dostanete stiskem kláves 1, 2, 4. Poté si vyslechnete instrukce a informace o změně tarifu, několikrát potvrdíte, že o změnu skutečně máte zájem, a hovor ukončíte. Zanedlouho vám přijde potvrzující textová zpráva – od tohoto okamžiku je tarif změněn.

K původnímu tarifu se můžete kdykoli vrátit a mezi tarify můžete libovolně přepínat. Je ale třeba vědět, že jen první změna je zdarma, za každou další vám bude z kreditu odečteno 95 Kč. Proto je dobré dobře spočítat, jestli se změna vyplatí. U nově koupených karet Go je už přednastaven tarif Quatro Go, takže zdarma se můžete vrátit k tarifu Original Go.

Témata článku: Ostatní, Tarify, EU, Tarifní program, Quatro Go, Euro, Eurotel Go, Uživatel služeb, Přepínání, Špička, První změna, Original Go, Pevná síť, Oskar, Změna, Původní tarif, Předplacená karta, Změna tarifu, Tarif

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18