Přepínání mezi tarify pro EuroTel Go

Dvě možnosti pro uživatele služeb EuroTel Go.
EuroTel nabízí pro své předplacené karty dva tarifní programy – původní Original Go a Quatro Go, který zvýhodňuje volání do pevné sítě ve špičce a do sítě EuroTel mimo špičku; volání do sítě Oskar zvýhodňuje pokaždé. Špička navíc končí už v 16 hodin.

Pro přepnutí z tarifu Original Go na Quatro Go zavolejte na linku Go (*88) a postupujte podle hlasového konverzačního systému. Ke změně tarifu se dostanete stiskem kláves 1, 2, 4. Poté si vyslechnete instrukce a informace o změně tarifu, několikrát potvrdíte, že o změnu skutečně máte zájem, a hovor ukončíte. Zanedlouho vám přijde potvrzující textová zpráva – od tohoto okamžiku je tarif změněn.

K původnímu tarifu se můžete kdykoli vrátit a mezi tarify můžete libovolně přepínat. Je ale třeba vědět, že jen první změna je zdarma, za každou další vám bude z kreditu odečteno 95 Kč. Proto je dobré dobře spočítat, jestli se změna vyplatí. U nově koupených karet Go je už přednastaven tarif Quatro Go, takže zdarma se můžete vrátit k tarifu Original Go.

Váš názor Další článek: EuroTel Go nefunguje s každým telefonem

Témata článku: Ostatní, Tarify, EU, Oskar, První změna, Změna tarifu, Předplacená karta, Mez, Quatro Go, Pevná síť, Uživatel služeb, Původní tarif, Original Go, Tarif, Přepínání, Tarifní program, Špička, Změna, Euro, Eurotel Go

Určitě si přečtěte