Prezentace jako živé. Appka ClipDrop umí vložit skutečný objekt jen s pomocí foťáku

Aplikace ClipDrop (zdarma pro Android a iOS) umožňuje nejrychlejším možným způsobem extrahovat svět kolem vás a kopírovat jej do dokumentu nebo jen na plochu počítače. Jde na to chytře, a to za pomoci rozšířené reality. Díky ní tak vytáhne ze scény opravdu jen daný objekt bez zbytečného pozadí.

Použití je navíc maximálně jednoduché. Stačí vám na vybraný objekt namířit fotoaparát telefonu a stisknout spoušť. Po vyříznutí objektu z reálného světa následně jen namíříte třeba na otevřenou powerpointovou prezentaci (zde je nutná instalace plug-inu) a tam jej za pomoci jediného tlačítka vložíte. Vše je otázkou několika málo sekund. Aplikace navíc pracuje i s textem a můžete v ní mít vlastní cloudovou galerii.

I když je titul zdarma, bezplatně vám umožní přenést jen 10 objektů, poté už je nutné přistoupit na předplatné. To měsíční vás vyjde na 289 Kč, roční pak na 999 Kč.

Diskuze (1) Další článek: První outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro a nadupané fitness hodinky HONOR Watch ES zakoupíte ode dneška i na českém trhu!

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Google Play, iOS, Fotoaparát, Obchod s aplikacemi, Rozšířená realita, AppStore, Prezentace, Foťák, Pomoc, Počítač, Instalace, Objekt