Při platbě inkasem získáte u EuroTelu slevu 60 Kč

Za pohodlnější způsob platby měsíčního vyúčtování můžete ještě navíc získat i výhody!
Každý zákazník EuroTelu může povolit platbu měsíčních faktur ze svého účtu inkasem. Stačí jen povolit inkaso ze svého účtu ve prospěch společnosti EuroTel (konkrétní čísla účtů vám sdělí na oddělení péče o zákazníky). Poté musíte EuroTelu poslat potvrzení banky o povolení inkasa z vašeho bankovního účtu. Pokud svolíte k tomuto způsobu platby, bude vám z měsíčního paušálního poplatku odečteno 60 Kč. Tato nabídka platí jak pro tarifní programy sítě GSM Global, tak i pro oba tarify sítě NMT Tip. V této síti tak můžete dosáhnout i nulových měsíčních paušálních poplatků – při zvolení tarifu Tip Top a platbě inkasem.

Při povolování inkasa si dobře promyslete, jak vysoký limit hodláte povolit. Pokud totiž požadovaná platba přesáhne povolený limit, nebude moci být uskutečněna a vaše faktura bude nesplacená. Můžete se tak nevědomky dostat do problémů – až k zablokování mobilního telefonu.

Váš názor Další článek: Faktury za používání mobilního telefonu plaťte pravidelně a včas

Témata článku: Ostatní, EU, Způsob platby, Paušální poplatek, Pohodlný způsob, Tarifní program, Platba, GSM Global, Mobilní telefon, Sleva, Banka, Měsíční faktura, Měsíční vyúčtování, NMT Tip, Tip Top, Euro, Povolený limit, Poplatek, Účet, Inkaso

Určitě si přečtěte