Přísně tajné: nový balíček Paegas GPRS Set

Podařilo se nám získat informace o novince Paegasu, která se během dvou týdnů má objevit na trhu. Jedná se o přímou konkurenci balíčku Eurotel DataSet II, tedy spojení mobilního telefonu a kapesního počítače. V balíčku najdete Ericsson T39m a kapesní počítač iPAQ.
Přísně tajné: nový balíček Paegas GPRS Set

Co se skrývá za jménem Paegas GPRS Set

Paegas GPRS Set v sobě obsahuje telefon Ericsson T39m s podporou GPRS a kapesní počítač Compaq iPAQ H3630, tedy to samé, co nabízí konkurenční DataSet II. GPRS Set je určen především pro velké zákazníky, ale během přibližně 14 dnů bude k dostání také na vybraných značkových prodejnách Paegasu, a to za cenu 18 298,80 Kč včetně DPH a aktivačního poplatku. Stejně jako u Eurotelu se musíte upsat na 24 měsíců, přičemž nejnižší tarifní program je Data&SMS s paušálem 204,75 Kč měsíčně (včetně DPH). K tarifnímu programu Paegas 20 Start si GPRS Set nemůžete pořídit. Pokud by vás zajímaly bližší informace o tom, jak vypadá spojení iPAQu H3630 a Ericssonu T39m, pak se podívejte na tento článek.

Paegas GPRS set versus Eurotel DataSet II

Ačkoliv nabízejí oba dva balíčky ten samý hardware, je mezi nimi několik více či méně důležitých rozdílů:

Paegas GPRS set Eurotel DataSet II
Software v rámci balení Compaq iPAQ Software v rámci balení Compaq iPaq + Lingea Lexicon 2000 + software pro správu SMS a telefonního seznamu
Možnost aktivovat si paušální program bez GPRS Nutnost aktivovat si službu DATA za 204,75 Kč včetně DPH měsíčně + 40 Kč měsíčně za volná data
Žádné slevy na data První 4 MB dat měsíčně za 10 Kč/MB
Možnost používat na data stávající SIM kartu Nutnost aktivovat tarif DATA ke stávajícímu nebo novému tarifu
Cena včetně DPH a aktivace
18 298,80
Cena včetně DPH a aktivace
19 139,75
Měsíční paušál nejméně
204,75 Kč (s DPH)
Měsíční paušál nejméně
449,50 Kč (s DPH)

Jak se sami můžete přesvědčit v naší tabulce, každý z balíčků je zaměřen na trochu jiného uživatele. Eurotel počítá s tím, že budete svůj DataSet II aktivně používat k GPRS datovým přenosům a k tomu vám dává 4 MB levnějších dat, ale zároveň po vás chce platit navíc 204,75 Kč měsíčně za tarif DATA. Paegas vám zase nabízí možnost používat spolu s GPRS Setem libovolnou kartu SIM s nepovinným příplatkem za tarif GPRS Pro, který činí 208,95 Kč měsíčně s DPH.

 

Diskuze (18) Další článek: Mobil, auto a smrt

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Ericsson T39m, GPRS, Balíček, Nový balíček, Paegas

Určitě si přečtěte