Prodej nových iPhonů začal. My dnes nakupujeme v nejslavnějším Apple Storu na světě

Kultovní Apple Store v New Yorku na 5th Avenue sice není v nejlepší formě, slavnou skleněnou kostku si kvůli rekonstrukci neprohlédnete, ale každoroční svátek všech iPhonistů do zásadně neovlivnilo.

V Česku startují předobjednávky na nové iPhony XS, XS Max a Watch Series 4, v prioritních zemích jsou o týden napřed a startují prodeje. My jsme pro telefony vyrazili na slavnostní start do patrně nejznámějšího Apple Storu na světě na newyorkské 5th avenue.

Celou akci doprovází tradiční fronty natěšených fanoušků. Při našem příchodu o půl třetí ráno už ti odolnější dávno čekali ve frontě. S přicházejícím ránem se v okolí Storu začínalo rojit zaměstnanci Applu, ochranka i policisté NYPD. S otevřením prodejny se fronta začala hýbat. Předobjednávky byly vyprodané už tři dny zpátky, ale my jsme v pořadníku byli a iPhony jsme si odnesli. Pro nasátí atmosféry přidáváme pár obrázků.

Článek postupně aktualizujeme.

Diskuze (7) Další článek: Apple prodá nejvíc drahých telefonů. Spolyká proto 62 % zisků z celého trhu

Témata článku: Apple, iPhone, Smartphony, Nákup a ceny, Nositelnosti, Apple Store, Premiéra, Prodejny, Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max, New York, Předobjednávka, Prodej, Půl třetí, Avenue, Store, Prioritní země, Watch Series, Česká republika, Nejlepší forma, Fronta, Celá akce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

RECENZE: Asus Zenfone 5Z — velký stylař posouvá hranice

** Zenfone 5Z je jako pětka, jenom se špičkovou výbavou ** Potěší vysokým výkonem, očištěným systémem, ale i stereo repráčky ** S cenou se naštěstí drží při zemi.

Martin Miksa | 26

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137