Programy, utility a manuály pro váš mobil

Novinka: na Mobilmanii jsme zprovoznili rubriku Download. Najdete zde programy a utility pro práci s mobilem, pro vytváření grafických log a vyzváněcích písniček a manuály k mobilům.
Programy, utility a manuály pro váš mobil
Novinka: na Mobilmanii jsme zprovoznili rubriku Soubory. Najdete zde programy a utility pro práci s mobilem, pro vytváření grafických log a vyzváněcích písniček a manuály k mobilům. Sekce je také dostupná z horní lišty (vpravo, vedle bazaru).

Celá rubrika je rozdělena do tří částí:

  • Manuály. Zde najdete manuály k většině běžných mobilů, většinou v češtině, pokud existují, v opačné případě v angličtině. Jsou zazipovány ve formátu PDF. K jejich prohlížení potřebujete program Adobe Acrobat Reader.
  • Programy a utility. Sekce s vybranými programy pro editaci telefonního seznamu, kalendáře, posílání SMS nebo synchronizaci s počítačem. Užitečné určitě budou ovladače pro mobily s hardwarovým modemem.
  • Editace log a vyzvánění. Tyto utility jsou určeny pro skládání vlastních melodií na daných značkách mobilů a ke kreslení grafických log, případně k poslání vytvořených vyzvánění a obrázků do mobilu.

Celá rubrika se bude dále rozrůstat, současný stav určitě není status quo. Pokud byste v ní chtěli cokoliv vylepšit, přidat nějaký program apod., pište buď na redakční e-mail nebo do diskuse pod článek. Budou také přibývat návody, jak zveřejněné programy používat, např. na S35 Explorer už takový článek na Mobilmanii vyšel.

Diskuze (13) Další článek: Samsung SCH-i201: asijský Ericsson R380

Témata článku: Manuál, Program, Mobil

Určitě si přečtěte