Programy zdarma pro nové Sony Ericssony se Symbianem

Nový Symbian 9.1 s grafickou nadstavbou UIQ 3.0 je doménou pouze nových Sony Ericssonů M600i, P990i a W950i. Pomalu se začíná objevovat více a více aplikací a my si dnes představíme ty, které lze pořídit zadarmo. Vybíráme 10 nejzajímavějších programů.
Programy zdarma pro nové Sony Ericssony se Symbianem
Kapitoly článku

AgileMessenger

 

Agile Messenger je aplikace sloužící k připojení k instant messangeru na telefonech Sony Ericsson. V aplikaci je možno vybírat z pěti druhů účtů – mimo nejznámějších ICQ a MSN také AOL, Yahoo nebo Google. Pro nové prostředí UIQ 3.0 je aplikace již v alfa verzi, ale i přesto je stále zdarma.

Výrobce: Agilemobile.com
Downlolad


Animated Stereogram

 

Tato aplikace zobrazuje stereogramy, což jsou optické 3D iluze obrazů, které mají pouze 2 dimenze. Žádné praktické využití aplikace nenabízí.

Výrobce: Space Software Studio
Download


Capturescreen

 

Capturescreen slouží k tvorbě otisků (screenshotů) displeje. Capturescreen byla uveřejněna Sony Ericssonem na svých stránkách jako testovací aplikace a tudíž je zdarma. Aplikace má za cíl sejmout obrázek displeje a to vždy s 30 sekundovým intervalem od začátku odpočítávání. Výslední snímek ve formátu BMP je možno uložit do paměti telefonu nebo na paměťovou kartu.

Výrobce: Sony Ericsson
Download


jText

 

Další aplikace, kterou si dnes představíme slouží pro kódování textu. Nechcete-li aby vaše texty či zprávy byly všem dostupné, stačí, aby jste daný text zkopírovali a vložili do tohoto editoru. Dále je nutno zadat heslo pro přístup k souboru a znovu jej potvrdit. Bude-li někdo chtít tento soubor otevřít přes správce souborů, tvrdě narazí. Pro tento soubor totiž v telefonu neexistuje žádný prohlížeč. Pokud ani toto nikoho neodradí a dostane se do aplikace jText, je vyzván k zadání hesla.

Výrobce: FreEPOC – Malcolm Bryant
Download


jZip

 

Jak již název napovídá, aplikace jZip je velmi podobná té předešlé – pochází od stejného autora a nabízí stejné uživatelské rozhraní. Aplikace dokáže v telefonu rozbalit archiv ZIP a extrahovat z něj soubory. Soubor je rozbalen do stejného adresáře, kde se nacházel zdrojový soubor ZIP. I pro jZip platí stejné hodnocení jako pro výše zmíněnou aplikaci – je jedinou volně dostupnou aplikací, ale najdeme zde bohužel mnoho zdvojených voleb, např. Open Zip a Open Zip (UIQ3), což ovladatelnosti moc nepřidá.

Výrobce: FreEPOC – Malcolm Bryant
Download


V druhé kapitole vás čeká další pětice freewarových programů

Témata článku: Sony, Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Zdarma

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • RS 25. 10. 2006 8:39:20
    to mas pravdu. mel jsem taky uiq2...a nepotrebuju miliony aplikaci a...
  • goodoldalex 24. 10. 2006 23:55:30
    Co ja viem, doteraz som pouzival UIQ 2 a nejak vela aplikacii som nikdy...
  • F.M. 24. 10. 2006 23:36:14
    jj :) a jak je to s SE s OS ?? nikdy jsem OS neměl.. je u telefonu třeba...
Určitě si přečtěte

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

Včera | Láska Jan | 1

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení