Prohlédli jsme Reklamštinu a víme, jak volat výhodněji

Přinášíme přehled neomezených balíčků Vodafonu. Víte třeba, že můžete nekonečně volat na pevnou linku?
Prohlédli jsme Reklamštinu a víme, jak volat výhodněji

Vodafone se již od loňských Vánoc prezentuje jako nejférovější operátor. Ve své nové reklamní kampani, která zahrnuje také lekce „reklamštiny“ o sobě tvrdí, že jeho nabídky platí bez jakýchkoli „ale“. Neupletl si na sebe Vodafone tak trochu bič? Obstojí on sám v konfrontaci se svými slogany? Dnes si zopakujeme současnou nabídku balíčků neomezených služeb a naučíme se dva nové. A aby toho nebylo málo, podíváme se i na akční slevy.

Nejdříve si probereme balíček pro předplacenou kartu, ten je jen jeden.

 • Balíček Nonstop víkend

Cena balíčku je 60 Kč za týden. Obsahuje neomezené volání zdarma ve vlastnísíti po dobu příslušného víkendu. Hned na začátek zde ovšem máme jedno „ale“, které je v rozporu z předchozí větou. Bezplatné volání se nevztahuje na čísla v rámci Programu dvojka (levnější volání na 2 vybraná čísla ve vlastní síti).

Balíčky pro tarifní zákazníky

Všechny balíčky jsou dostupné pro nové i stávající zákazníky s Nabitými tarify, tarify Naplno a Tarify nové generace. Pro speciální tarify jako jsou Odepiš a Dohoda s Vodafonem není aktivace možná. Toto bych ale Vodafonu v žádném případě nevyčítal, jelikož je tato dvojice skutečně výjimečná. Jednoznačně pozitivně hodnotím fakt, že balíčky je možné čerpat okamžitě, nikoli až po vyčerpání volných minut nebo kreditu v rámci tarifu.

Tip: Na toto téma probíhá diskuze na našem fóru.

I zde ale narazíme na výjimky. U balíčků s neomezeným voláním do sítě Vodafone jsou z množiny všech čísel vyjmuta čísla zařazená do Programu jednička (zvýhodněné volání mezi dvěma čísly, aktivace již není možná) a Programu rodina (zvýhodněné volání až na čtyři čísla na jednom účtu).

 • Balíček víkendové hovory
  S tímto balíčkem můžete za 179 Kč neomezeně volat v síti Vodafone během víkendů a státních svátků.
 • Balíček víkendové SMS
  Za 108 Kč za měsíc můžete o víkendech a státních svátcích neomezeně SMSkovat na všechna čísla ve vlastní síti.
 • Program kamarádi
  Za měsíční paušál od 179 – 286 Kč (dle počtu kamarádů) můžete neomezeně volat a SMSkovat až na 4 čísla v síti Vodafone. Od 16. květena si můžete nově vybrat i jakékoli číslo v pevné síti. Podrobnější informace o Programu kamarádi najdete v tomto článku.
 • Program na pevnou
  První novinka, kterou bude možné aktivovat od 16. května. Za 530 Kč získáte neomezené volání v rámci pevných linek v ČR.
 • Program na pevnou mimo špičku
  Druhou novinkou, kterou lze aktivovat od výše zmíněného data jsou hovory na pevné linky mimo špičku, čili ve všední dny od 18:00 do 8:00 a celé víkendy a svátky. Balíček vyjde na 240 Kč měsíčně.

Oba nové programy v podstatě nemají žádnou konkurenci, jediný kdo nabízí srovnatelnou službu je T-Mobile. Jeho balíček „Pevná mimo špičku“ ale není neomezený. Za 355,81 Kč získáte 1000 minut pro volání na pevné linky od 19:00 do 8:00 ve všední dny a po celé víkendy a svátky.

Zaváděcí slevy

V rámci zavádění nových služeb nabízí Vodafone akční slevu, a to 50% na měsíční paušál služby Program na pevnou a Program na pevnou mimo špičku po dobu tří měsíců. Tato akční nabídka platí při aktivaci do 31. července 2007.

První měsíc zdarma

Při aktivaci některého z balíčků neomezených služeb (Víkendové hovory, Víkendové SMS, Program Kamarádi, Program na pevnou nebo Program na pevnou mimo špičku) taktéž do 31. července budete mít první měsíc zdarma. Slevu získá každý zákazník, který si ke svému telefonnímu číslu nově aktivuje alespoň jeden z uvedených balíčků neomezených služeb (ke každému telefonnímu číslu lze získat měsíční poplatek zdarma pouze jednou). Celková výše slevy může dosáhnout až 285 Kč.

Tuto nabídku lze kombinovat s nabídkou 50% slevy z měsíčního poplatku na 3 měsíce, kterou zákazníci získají při aktivaci Programu na pevnou nebo Programu na pevnou mimo špičku.

Témata článku: Operátoři, Vodafone

56 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Slonik 29. 5. 2007 12:48:20
  A jak se pozná kterého operátora používáš? Mě je to úplně jedno pomocí...
 • Slonik 29. 5. 2007 12:45:30
  .. a mazdu xedos z AAA na leasing :-D
 • woody 11. 5. 2007 23:43:45
  Na rozdíl od jiných, mne žádná nabídka Vodafonu neoslovuje, ovšem ani...
Určitě si přečtěte

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

Vodafone obohatil nabídku o Nokii 3, starší modely zlevnily [ceník]

** Novou Nokii 3 můžete mít za necelé čtyři tisíce ** Zlevňovaly iPhony, Huawei P10 (lite) a Xperia XCompact ** Suveréně nejdražším zařízením se stal 12.9 iPad Pro za 37 777 Kč

31.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

Vodafone Smart V8: kdeže loňské sněhy jsou [recenze]

** Vodafone Smart V8 je letošní jedničkou modelové řady od Vodafonu ** Svou výbavou se řadí do nižší střední třídy ** Lákat bude na kovové zpracování nebo čtečku otisků prstů

30.  7.  2017 | Měchura Milan | 9

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

Vodafone Smart N8: dravější konkurence mu bere vítr z plachet [recenze]

** Evoluce osvědčeného konceptu bez výrazných chyb ** Konkurence nespí a pořádně Vodafonu zatápí ** Zajímavý poměr cena/výkon už není tak atraktivní jako dříve

27.  7.  2017 | Herodek Martin | 14

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

TOP 10: Nejprodávanější smartphony v Česku za červen 2017

** V červnu jsme nejvíc kupovali modely s cenovkou do 7 tisíc ** Ze značek převládá Samsung a Huawei ** Nejoblíbenějším smartphonem od Applu je iPhone SE

21.  7.  2017 | Láska Jan | 8

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14


komerční sdělení

Komerční sdělení