Prohlédněte si nové Nokie na videu

Video mnohdy prozradí víc než statický obraz a text dohromady. A proto vám přinášíme videa se všemi novinkami od Nokie. 8× video!
Prohlédněte si nové Nokie na videu

Nokia minulý týden představila čtyři nové klíčové telefony a také nové služby. O všech novinkách jste si už mohli přečíst a přinesli jsme vám také hromadu obrázků. Nyní máte možnost prohlédnout si telefony, nová obchod s hudbou i N-Gage hry na videu.

Na londýnské výstavě byly velmi špatné světelné podmínky pro natáčení videa a fotografování. Proto sbírku videí obohacují i oficiální videa a také povedené preview serveru PhoneScoop i s anglickým komentářem.

Hudební dvojka 5310 a 5610 XpressMusic

Dvojice atraktivních telefonů s hudebním zaměřením je určena hudbychtivým masám. Přečtete si o technické výbavě a našich prvních dojmech.

 

Dva nové smartphony s obří pamětí

Dlouho očekávaná Nokia N81 nabídne 8GB paměť a další finesy. Na vrchol nabídky však míří vylepšená Nokia N95 8GB s výbavou bez kompromisů. Nepřehlédněte:

 

N-Gage hry a obchod s hudbou

Kromě telefonů byla představena i nová platforma mobilní her N-Gage. Na dalším oficiálním videu si můžete prohlédnout ukázky z některých her a také si ještě krátce prohlédnete Nokii N81.

Prohlédnout si také můžete, jak v praxi probíhá nakupování v novém internetovém obchodě s hudbou Nokia Music Store.

 

Témata článku: Nokia, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N-Gage

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50