Prostorová videa z celého světa. Na brýle Gear VR se dostává aplikace YouTube VR

Google na svém blogu oznámil významné rozšíření své platformy YouTube VR. V průběhu tohoto týdne se na brýle Samsung Gear VR dostane aplikace YouTube VR, která umožňuje spouštění streamovaných 360° videí doslova z celého světa. Nutno dodat, že brýle od Samsungu na podporu čekaly poměrně dlouho. Aplikace YouTube VR je totiž již delší dobu k dispozici pro Daydream View, HTC Vive i Playstation VR.

Aplikace bude k dispozici k bezplatnému stažení z Oculus Storu přímo ve vašem podporovaném smartphonu řady Galaxy. Google v prohlášení dále uvádí, že se pro aplikaci YouTube VR již nyní připravuje speciální exkluzivní obsah. Mimo to se můžete těšit na prostorové dokumenty nebo třeba na různé akční snímky a ukázky. Celkem je v aplikaci k dispozici přes 800 tisíc videí, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Recenzi brýlí Samsung Gear VR si můžete přečíst zde.

Základní přehled brýlí Samsung Gear VR:

Zdroj Google Blog

Váš názor Další článek: Poslední beta Androidu P je tady. Čekejte vyladěný systém a finální změny

Témata článku: Samsung, Aplikace, Galaxy, Gear VR, VR brýle, YouTube, Oculus, Brýle, 360°, Celý svět, Dispozice, Podporovaný smartphone, Základní přehled, Významné rozšíření, Dlouhá doba, Daydream View, Bezplatné stažení, Oculus store, Playstation VR, Brýle gear


Určitě si přečtěte