Prostorová videa z celého světa. Na brýle Gear VR se dostává aplikace YouTube VR

Google na svém blogu oznámil významné rozšíření své platformy YouTube VR. V průběhu tohoto týdne se na brýle Samsung Gear VR dostane aplikace YouTube VR, která umožňuje spouštění streamovaných 360° videí doslova z celého světa. Nutno dodat, že brýle od Samsungu na podporu čekaly poměrně dlouho. Aplikace YouTube VR je totiž již delší dobu k dispozici pro Daydream View, HTC Vive i Playstation VR.

Aplikace bude k dispozici k bezplatnému stažení z Oculus Storu přímo ve vašem podporovaném smartphonu řady Galaxy. Google v prohlášení dále uvádí, že se pro aplikaci YouTube VR již nyní připravuje speciální exkluzivní obsah. Mimo to se můžete těšit na prostorové dokumenty nebo třeba na různé akční snímky a ukázky. Celkem je v aplikaci k dispozici přes 800 tisíc videí, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Recenzi brýlí Samsung Gear VR si můžete přečíst zde.

Základní přehled brýlí Samsung Gear VR:

Zdroj Google Blog

Váš názor Další článek: Poslední beta Androidu P je tady. Čekejte vyladěný systém a finální změny

Témata článku: Samsung, Aplikace, Galaxy, YouTube, VR brýle, Gear VR, Oculus, 360°, Brýle, Bezplatné stažení, Daydream View, Celý svět, Základní přehled, Podporovaný smartphone, Brýle gear, Dlouhá doba, Oculus store, Významné rozšíření, Dispozice, Playstation VR


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11