První chytrý náramek, se kterým zaplatíte v obchodě. Fitbit Charge 3 SE je v prodeji

Na bezkontaktní placení mobilem v obchodech na karetním terminálu už si postupně zvykáme. NFC platby umožňuje také několik modelů chytrých hodinek, ale chytrým náramkům dosud tato funkce byla cizí. Mění to Fitbit Charge 3 Special Edition, který jako první umožňuje platit v Česku na všech bezkontaktních terminálech.

Platby na náramku jsou možné díky službě Fitbit Pay, do které je v tuto chvíli zapojena pouze Moneta Money Bank a u ní vydané karty MasterCard a Visa. Další bankovní instituce se ale do projektu Fitbit Pay mají brzy zapojit. Fitbit Charge 3 Special Edition se prodává za 4 390 Kč, na výběr je bílo-černá a fialovo-zlatá varianta.

Připomeňme, že na trhu je v prodeji také základní verze náramku Fitbit Charge 3 za 3 890 Kč. Pro oba tyto náramky je připravena aktualizace systému, která přinese rychlé odpovědi na SMS a zprávy WhatsApp. Přímo z displeje náramku půjde také přijmout nebo odmítnout příchozí hovor na spárovaný smartphone. Mobilní aplikace ve smartphonu se rozšířila o sledování úrovně hydratace organismu a zaznamenávání hmotnosti.

Podívejte se, jak funguje placení hodinkami:

Diskuze (2) Další článek: Koncept Galaxy F: jak by mohl vypadat skládací hybrid bez maskování?

Témata článku: Mobilní aplikace, NFC, Hodinky, Chytré náramky, WhatsApp, Platba mobilem, SMS, Fitbit Pay, Fitbit, Mobilní platby, MasterCard, Bezkontaktní platby, Moneta, Banka, Chytré hodinky, Základní verze, Rychlá odpověď, Česká republika, Spárovaný smartphone, Charge, Moneta Money Bank, Příchozí hovor, Bezkontaktní terminál, Náramek, Bezkontaktní placení


Určitě si přečtěte