První návody jsou tu

Pondělek jsme věnovali vytváření návodů, hraní za jednotlivé postavy a studováním různých scénářů. Jaké jsou obecné poznatky tohoto bádání, jak to vypadá u jiných hráčů a jakým stylem budeme psát návody se dočtete v tomto článku.

Začneme s tím co už jistě víte. V jeden den můžete hrát jen jeden život. Tento život si ale nebudete moci zvolit a rovnou vám bude nabídnut herním systémem. Dané postavy jsou rozlosovány v různém pořadí. Znamená to, že zatím co si vy hrajete na režiséra, hraje váš kolega za šéfkuchařku.

Po startu hry máte jen jeden pokus na odeslání skóre. Takže po posledním úkolu se vám buď ukáže „úspěšný život“, nebo naopak „neúspěšný život“. Následně budete vyzvání k hodnocení daného životu (známkou a slovním komentářem). Také se můžete kouknout na malou ukázku toho, za koho budete hrát den následující a jak by vypadala vaše případná cena za tuto postavu.

 

r rad před vlastní hrou:

 • Napadlo vás okno s aplikací zavřít či reloadovat (Ctrl+F5)? Můžete, ale nečiňte tak více než 5x, jinak se vám hra už nespustí.
 • Raději neklikejte na hru pravým tlačítkem, občas se stane, že hra následně zamrzne. Nedělejte to hlavně v „načítací“ sekci. Dokonce vám to může vyhodit i „neúspěšný život“.
 • Pokud se zaseknete na černé obrazovce. Zkuste ještě chvilku počkat. Jinak zavřete IE, smažte cache a začněte hru znovu.
 • Pokud ještě před startem hry máte vše anglicky? Klikněte pak dole na odkaz „Change language“ a zvolte češtinu (první volba).


Nyní několik poznámek k obsahu návodů:

 • Přesto že se budeme snažit dělat kvalitní návody vězte, že vycházíme jen z toho co máme. To znamená, že si za danou postavu vícekrát zahrajeme, vyzkoušíme všechny možnosti a vybereme z nich ty, co by měly vést k cíli.
 • Výsledkem toho je tedy návod úspěšný tak na 75-80 procent.
 • Pokud nevíte co tím chci říci, tak to znamená, že klidně hrajte podle sebe a že námi nabízené řešení nemusí být vždy správně. Dovedeme vás (doufám) k výsledku „úspěšný život“ ale kolik bodů cestou získáte nemůžeme říci. Jednak je sami nevíme a jednak to bude venku až někdy před finálem.

 


A pár věcí k návodům samostatným:

 • Protože je jen 20 postav, uvedeme tu 20 návodů na každou z nich.
 • Nemůžeme dát všechny návody najednou, protože za den jde hrát jen za jednu postavu.
 • Návody budeme průběžně aktualizovat v závislosti na nově získaných zkušenostech (z vlastního hraní, od vás, z diskuzí, že stránek fanoušků, ze zahraničních fór ..)
 • Na titulní stránce vám pod článkem napíšeme číslo verze a poslední čas úpravy. Budete tak vědět, že jsme zjistili další informace k dané postavě.

 

 


Závěrem:

Než tedy začnete hrát, zjistěte si za jakou postavu dnes hrajete, pročtěte si naše stránky a pokud budete mít štěstí, svou postavu zde najdete. Projděte si také diskuzi pod článkem. Čtenáři občas přijdou s pár tipy co se hodí.
Přesto vás nenutíme návody používat. Pokud si chcete zahrát tak říkajíc „na vlastní triko“ a zkusit si jaké to je, klidně můžete. Hodně štěstí. A doufáme, že se s námi podělíte o nějakou tu radu.

Váš názor Další článek: Vertu: speciální edice pro velmi bohaté fanoušky rychlých aut

Témata článku: Návody, Change Language, Návod


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10