Psiony konečně umí Windows 2000 a Office 2000

Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC, která má konečně odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.
Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC. Tato verze by měla podle výrobce konečně podporovat korektní práci jak s operačním systémem MS Windows 2000, tak s programy kancelářského balíku MS Office 2000. Pro uživatele MS Windows 2000 je připraven patch, odstraňující chyby při komunikaci s tímto operačním systémem. Program je na stránkách k dispozici nejen v anglické, ale i v německé nebo francouzské jazykové mutaci. Plná konečná verze 2.3.2 se má objevit v prvním čtvrtletí roku 2001.

Živě komentuje: Firma Psion na své pověsti výrobce skvělých produktů má nehezkou skvrnu, která znepříjemňuje život nejednomu uživateli. Oním problémem je právě program PsiWin. Dosavadní verze měly problém se připojit k některým počítačům, které používaly operační systém MS Windows 2000 a chybějící podpora programů velmi používaného kancelářského balíku MS Office 2000. Nejkritizovanější je komunikace s programem Outlook 2000, která by od této nové verze již měla být v pořádku.

Skvrnou na nové betaverzi programu PsiWin 2.3.2 je nemilá skutečnost - stávající verzi tohoto programu je nutné odinstalovat. Tato praxe se u jiných výrobců programů dávno opustila, nové verze v drtivé většině převalí přes verze stávající a obvykle použijí existující nastavení.

Co tedy dodat na závěr? Přes nestandardní způsob instalace zde převažují klady, protože konečně je k dispozici verze programu PsiWin, která má odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Psion

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15