Psiony konečně umí Windows 2000 a Office 2000

Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC, která má konečně odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.
Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC. Tato verze by měla podle výrobce konečně podporovat korektní práci jak s operačním systémem MS Windows 2000, tak s programy kancelářského balíku MS Office 2000. Pro uživatele MS Windows 2000 je připraven patch, odstraňující chyby při komunikaci s tímto operačním systémem. Program je na stránkách k dispozici nejen v anglické, ale i v německé nebo francouzské jazykové mutaci. Plná konečná verze 2.3.2 se má objevit v prvním čtvrtletí roku 2001.

Živě komentuje: Firma Psion na své pověsti výrobce skvělých produktů má nehezkou skvrnu, která znepříjemňuje život nejednomu uživateli. Oním problémem je právě program PsiWin. Dosavadní verze měly problém se připojit k některým počítačům, které používaly operační systém MS Windows 2000 a chybějící podpora programů velmi používaného kancelářského balíku MS Office 2000. Nejkritizovanější je komunikace s programem Outlook 2000, která by od této nové verze již měla být v pořádku.

Skvrnou na nové betaverzi programu PsiWin 2.3.2 je nemilá skutečnost - stávající verzi tohoto programu je nutné odinstalovat. Tato praxe se u jiných výrobců programů dávno opustila, nové verze v drtivé většině převalí přes verze stávající a obvykle použijí existující nastavení.

Co tedy dodat na závěr? Přes nestandardní způsob instalace zde převažují klady, protože konečně je k dispozici verze programu PsiWin, která má odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.

Váš názor Další článek: Philips Savvy Vogue – několik vylepšení k dobru

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Psion

Určitě si přečtěte