Psiony konečně umí Windows 2000 a Office 2000

Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC, která má konečně odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.
Firma Psion umístila na svoj webovou stránku novou verzi programu PsiWin s označením 2.3.2 pro komunikaci mezi kapesním počítačem firmy Psion a osobním počítačem typu PC. Tato verze by měla podle výrobce konečně podporovat korektní práci jak s operačním systémem MS Windows 2000, tak s programy kancelářského balíku MS Office 2000. Pro uživatele MS Windows 2000 je připraven patch, odstraňující chyby při komunikaci s tímto operačním systémem. Program je na stránkách k dispozici nejen v anglické, ale i v německé nebo francouzské jazykové mutaci. Plná konečná verze 2.3.2 se má objevit v prvním čtvrtletí roku 2001.

Živě komentuje: Firma Psion na své pověsti výrobce skvělých produktů má nehezkou skvrnu, která znepříjemňuje život nejednomu uživateli. Oním problémem je právě program PsiWin. Dosavadní verze měly problém se připojit k některým počítačům, které používaly operační systém MS Windows 2000 a chybějící podpora programů velmi používaného kancelářského balíku MS Office 2000. Nejkritizovanější je komunikace s programem Outlook 2000, která by od této nové verze již měla být v pořádku.

Skvrnou na nové betaverzi programu PsiWin 2.3.2 je nemilá skutečnost - stávající verzi tohoto programu je nutné odinstalovat. Tato praxe se u jiných výrobců programů dávno opustila, nové verze v drtivé většině převalí přes verze stávající a obvykle použijí existující nastavení.

Co tedy dodat na závěr? Přes nestandardní způsob instalace zde převažují klady, protože konečně je k dispozici verze programu PsiWin, která má odstranit nejkritizovanější problém produktů firmy Psion.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Psion

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4