Půl roku vězení za nahaté fotky z fotomobilu (přehled bleskovek)

Nové balíčky Eurotelu - První fotomobil s rozlišením 3,2 Mpx - Pokuta pro Oskara - Takové obyčejné japonské mobily - Štve vás Oskar? Nabízíme vám přehled nejoblíbenějších bleskovek tohoto týdne.
Půl roku vězení za nahaté fotky z fotomobilu (přehled bleskovek)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, nabízíme vám přehled nejzajímavějších bleskovek uplynulého týdne.

Půl roku vězení za nahaté fotky z fotomobilu
Dvacetiletý počítačový expert, Kanaďan Matthew Kalijarvi, byl odsouzen k půlročnímu vězení. Důvodem bylo držení, výroba a distribuce dětské pornografie. Odsouzený totiž vyfotil pomocí telefonu svoji sedmnáctiletou přítelkyni a její nahaté obrázky umístil na internet.

Nové balíčky Eurotelu: už je to oficiální
Automatická infolinka Eurotelu (*11) už pilně informuje o dvou nových balíčcích Top Volání a Top MMS. Naše včerejší šuškanda se tedy potvrdila.

Bonusové balíčky pro uživatele s Eurotel Go
Jeden čtenář mě upozornil, že po zavolání na infolinku (*88) mu Eurotel nabídl zvláštní balíček služeb. Za 150 Kč mohl získat 88 textových zpráv „zdarma“.

První fotomobil s rozlišením 3,2 Mpx
A je to tady. Na světě je první fotomobil s rozlišením 3,2 Mpx (2048×1536). Pochází od japonského výrobce Casio a má poněkud krkolomný název A 5406 CA. Mimo výkonného fotoaparátu a velkého displeje má i řadu dalších zajímavých funkcí.

Oskar dostal milionovou pokutu od ÚOHS (+ vyjádření operátora)
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dnes vydal zprávu, že společnosti Český Mobil, provozovateli sítě Oskar, udělil pokutu 6,5 milionu korun. Důvodem byly smlouvy s distributory dobíjecích kupónů, kteří byli nuceni prodávat kupóny za pevně stanovené ceny.

Takové obyčejné japonské mobily
Japonský gigant NTT DoCoMo dnes představil tři nové mobilní telefony v řadě Mova 506i. Jsou to taková obyčejná véčka, nic extra.

Dělejte scény: nová akce s Oskarem v pozadí
Na webu www.delejtesceny.cz najdete zatím pouze odkaz na registraci do zatím neznámého projektu. Doména však patří Oskarovi a jak uvádí dnešní MF Dnes, v pondělí začne soutěž, jejímž výsledkem budou náměty pro celovečerní film a šest dalších krátkých snímků.

Eurotel Akcelerator už funguje v celé ČR
Službu Akcelerator, která u Eurotelu zrychlí GPRS, lze používat už v celé České republice. Z webu www.eurotel.cz/akcelerator zmizelo upozornění, že služba je funkční pouze v Praze, veřejný testovací provoz ale stále zůstává zachován.

Štve vás Oskar? Umučte jeho tiskového mluvčího
Kratochvíle na této stránce Oskarova webu je sice určena hlavně novinářům, určitě si na ní ale smlsnete i vy. Tiskový mluvčí Petr Šindler a PR manažer Roman Frkous jsou zde v podobě voodoo panenek a ve chvílích zlosti do nich můžete píchat špendlíkem, perem nebo bétéeskou.

Žebříčky: nejlevnější současné mobily
V našem katalogu mobilů se dají najít zajímavé věci. Zvlášť když se na něj díváme ve zdrojové tabulce Microsoft Excelu, kde lze data různě řadit, třídit, filtrovat nebo prosévat kontingenčními tabulkami.

Fotogalerie: živé fotky odolné Nokie 5140
Nafotili jsme Nokii 5140 a ještě než se dostane na její recenzi, můžete si zvlášť prohlédnout obrázky. Stejně jako dříve nabízíme samostatnou galerii, kde lze mezi jednotlivými snímky jednoduše přecházet, ale také obrázky přímo v článku.

Velká fotogalerie Siemensu CX65
Bez dlouhých komentářů: nafotili jsme obrázky Siemensu CX65 a nabízíme vám je v samostatné fotogalerii, nebo rovnou v této bleskovce.

Nové ceny mobilů u Eurotelu
Eurotel sice změnil ceny už 15. května, ale je určitě lepší o této změně napsat později než vůbec. Začneme telefony, které se nabízejí samostatně nebo jako dotované. Uvádím pouze telefony s novými cenami, změny jsou vyznačeny červeně.

Témata článku: Ostatní, Krkolomný název, Půl, Rok, Vězení, Veřejný test, Blesk, Foto, Půl roku