Puppy Cube je unikátní projektor, který udělá dotykový displej z čehokoliv

Na crowdfundingových webech se často objeví unikátní, ne-li revoluční produkty a Puppy Cube je jedním z nich. Jedná se o malý projektor, který dokáže promítat obraz na vertikální i horizontální plochu, a to ve velmi krátké vzdálenosti a navíc s podporou dotykového ovládání na zobrazené ploše. De facto tak kdekoli vytvoří velký dotykový displej.

Projektor se objevil na Indiegogo, postupně na sebe strhl pozornost a nakonec získal více než dvojnásobek cílové částky. Jde o krabičku za 799 dolarů (18 200 Kč), který najde uplatnění jak v domácnosti, tak v kanceláři. Schovává v sobě klasický LED projektor s jasem 300 ANSI lumenů a rozlišení 720p. Dokáže však zpracovat i signál ve 4K.

Představení projektoru na videu:

Unikum přístroje spočívá v tom, že je projektor vybaven technologií pro snímání ovládání prsty na zobrazené ploše. Dále pak tím, že dokáže fungovat na velmi krátké vzdálenosti a použití tak najde třeba i na stole, kdy na pracovní desku promítá dotykový obraz.

A pak je tu skutečnost, že je uvnitř i výkonný reproduktor, akumulátor a konektivita Bluetooth i Wi-Fi. Zařízení tak poslouží i jako bezdrátový reproduktor, nebo přijímač platforem AirPlay nebo Miracast. Projektor je ale schopen fungovat sám o sobě, uvnitř běží Android a spustíte na něm libovolnou aplikaci z Google Play.

 

Specifikace

  • Technologie: 10bodový multi touch, automatická korekce obrazu
  • Operační systém: Android OS
  • Rozlišení: 720p s podporou 4K
  • Displej: Až do velikosti 100 palců
  • Audio: Duální 36mm reproduktory, 5W
  • Podpora: Miracast, AirPlay
  • Připojení: Bluetooth, Wi-Fi
  • Start prodeje: prosinec 2018
 
Diskuze (2) Další článek: Neuvěříte, jakou sílu má voda. Stačí správný tlak a rozřízne i iPhone

Témata článku: Android, Technologie, Bluetooth, Koncepty, Indiegogo, Projektory, ANS, Výkonný reproduktor, Dotykový displej, Bezdrátový reproduktor, Uplatnění, Reproduktor, Operační systém, Projektor, Malý projektor, Displej, Kter, Miracast, AirPlay, Cílová částka, Dotykové ovládání, Libovolná aplikace, Dotykový obraz, Dolar, Krátká vzdálenost


Určitě si přečtěte