Queen Phone: telefon s menstruačním kalendářem

Korejci vyrobili ideální telefon pro ženy. Červený Queen Phone od Samsungu má menstruační kalendář, počítadlo kalorií a deníček.
Queen Phone: telefon s menstruačním kalendářem
Korejský Samsung představil nový mobilní telefon, který je určen je a pouze dívkám a ženám.Tomuto zaměření nasvědčuje nejen vzhled a barevnost telefonu, ale také styl ovládání a některé velmi neobvyklé nadstandardní funkce a možnosti.

Ženská síla

Nový Samsung není prvním telefonem této korejské značky určený výhradně ženám. Něžnému pohlaví byl již v minulosti určen telefon, který byl celý vestavěn v pudřence. Tento telefon kupodivu ženy nekupovaly, proto se Samsung rozhodl vytvořit telefon, který je chytne a nepustí.

Vše v jednom

Tato královna mezi telefony je malá - měří pouze 70 x 48 x 5 mm a s její nízkou hmotností 76 gramů ji v kabelce ani neucítíte. Obsahuje velký displej, který dokáže zobrazit až čtyři stupně šedi. Z neobvyklých funkcí obsahuje Internetový prohlížeč přizpůsobený svým ovládáním právě ženám, je zde také Můj malý deníček, počítadlo kalorií, fotoalbum, a dokonce i menstruační kalendář!

Těžko k sehnání

Na závěr trochu zklamání: pokud chcete mít tento zázrak mobilní komunikace ve svém vlastnictví, máte zatím smůlu. Telefon je k dispozici pouze pro asijský trh a jeho uvedení na pulty našich obchodů je prozatím nejisté. Velmi nás také mrzí, že se nám nepodařilo sehnat obrázek. Jediná dostupná oficiální stránka je totiž na obrázky skoupá. Takže zatím jen víme, že mobil má červenou barvu a je rozvírací.

Váš názor Další článek: EuroTel: ovládejte služby pomocí textovek

Témata článku: Samsung, Kalendář, Phone, Telefon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40