Queen Phone: telefon s menstruačním kalendářem

Korejci vyrobili ideální telefon pro ženy. Červený Queen Phone od Samsungu má menstruační kalendář, počítadlo kalorií a deníček.
Queen Phone: telefon s menstruačním kalendářem
Korejský Samsung představil nový mobilní telefon, který je určen je a pouze dívkám a ženám.Tomuto zaměření nasvědčuje nejen vzhled a barevnost telefonu, ale také styl ovládání a některé velmi neobvyklé nadstandardní funkce a možnosti.

Ženská síla

Nový Samsung není prvním telefonem této korejské značky určený výhradně ženám. Něžnému pohlaví byl již v minulosti určen telefon, který byl celý vestavěn v pudřence. Tento telefon kupodivu ženy nekupovaly, proto se Samsung rozhodl vytvořit telefon, který je chytne a nepustí.

Vše v jednom

Tato královna mezi telefony je malá - měří pouze 70 x 48 x 5 mm a s její nízkou hmotností 76 gramů ji v kabelce ani neucítíte. Obsahuje velký displej, který dokáže zobrazit až čtyři stupně šedi. Z neobvyklých funkcí obsahuje Internetový prohlížeč přizpůsobený svým ovládáním právě ženám, je zde také Můj malý deníček, počítadlo kalorií, fotoalbum, a dokonce i menstruační kalendář!

Těžko k sehnání

Na závěr trochu zklamání: pokud chcete mít tento zázrak mobilní komunikace ve svém vlastnictví, máte zatím smůlu. Telefon je k dispozici pouze pro asijský trh a jeho uvedení na pulty našich obchodů je prozatím nejisté. Velmi nás také mrzí, že se nám nepodařilo sehnat obrázek. Jediná dostupná oficiální stránka je totiž na obrázky skoupá. Takže zatím jen víme, že mobil má červenou barvu a je rozvírací.

Váš názor | EuroTel: ovládejte služby pomocí textovek

Témata článku: Samsung, Kalendář, Phone, Telefon

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

** Ohebné telefony nás patrně neminou. Chceme je vůbec? ** Představíme vám 4. řadu legendárních Xiaomi Redmi ** Po Mobilní pavlači dostanete malý ještě bezdrátový bonus

28.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 28

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

Toto je první fotka Samsungu Galaxy S8

** První reálně vyhlížející snímek ze spolehlivého zdroje ** Potvrzuje hlavní spekulace z minulosti ** Displej zabírá 83 % čelní plochy. Xiaomi pro Mi Mix uvádí 91 %

27.  1.  2017 | Kůžel Filip | 39

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

In memoriam: 13 tech-věcí, o které jsme přišli v roce 2016

** Inovace zažily skvělý rok. ** Ale neplatí to pro všechny technologické vychytávky. ** Takto třináctku ne/šťastných sepsal server CNN.

3.  1.  2017 | E15.cz , Filipová Hana | 43

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

Podívejte se, proč byl mobilní rok 2016 tak skvělý

** Rok 2016 byl ve znamení evoluce ** Prosadila se spousta nových technologií ** Došlo i na smutné konce

1.  1.  2017 | Miksa Martin | 13

Největší úlety mobilního roku 2016

Největší úlety mobilního roku 2016

** Příběhy, které nás zvedly ze židle ** Produkty, které vystoupily z řady ** Otázky, na které už na konci roku známe odpovědi

29.  12.  2016 | Kůžel Filip | 12