Řada Huawei P40 vylepší zejména fotoaparát. Výrobce začíná lákat na premiéru

Řada Huawei P40 vylepší zejména fotoaparát. Výrobce začíná lákat na premiéru

Huawei zveřejnilo první vizuál, který avizuje uvedení nové řady smartphonů P40. Na obrázku vidíme modul fotoaparátu mírně vystupující nad profil zařízení, grafika je černobílá. Použitý hashtag #VisionaryPhotography naznačuje, že hlavní inovací zařízení bude fotoaparát.

U řady P bývá tradicí, že vylepšuje zejména fotoaparát, inovace po stránce dalšího hardwaru jsou většinou přenechány podzimní řadě Mate. I letos bude rodina P40 zahrnovat hned několik zařízení, z toho P40 Lite a P40 Lite E už byly představeny. Tyto nižší modely ale na názvu P40 spíše trochu parazitují, skutečné „pé čtyřicítky“ budou špičkově vybavené a mají být nejméně dvě.

K premiéře dojde v den původně hlášené pařížské premiéry, tedy ve čtvrtek 26. března 2020 ve 14 hodin českého času. Kvůli koronavirové pandemii ale bude klasická keynote nahrazena online streamem, podobně jako při uvedení modelu Mate Xs v Barceloně. Přenos budete moci tradičně sledovat na stránkách MobilManie.

Diskuze (12) Další článek: Od pondělka se uzavřou hranice. Přes 200 tisíc Čechů je stále v cizině, vyplývá z dat operátorů

Témata článku: Huawei, Fotoaparát, Teaser, Barcelona, Keynote, Online přenos, Premiéra, Živý přenos, Inovace, Řada, Uvedení, Mat Xs, Zařízení, Výrobce, Model


Určitě si přečtěte