Recenze nejlevnějších Bluetooth sluchátek na trhu

Před koupí Bluetooth sluchátek se budete muset rozhodnout, zda dáte přednost značkovým výrobkům nebo dáte přednost výrobcům, kteří se nemohou pochlubit tak zvučným jménem. Představíme vám dva uchazeče, kteří zcela určitě nezruinují váš rodinný rozpočet.
Recenze nejlevnějších Bluetooth sluchátek na trhu

Připravme se na Bluetooth

Obliba příslušenství komunikujícího pomocí bezdrátové technologie Bluetooth pomalu narůstá. Na pultech obchodů lze v současnosti nalézt celkem bohatou nabídku bezdrátových handsfree všemožných značek. Vedle těch známějších, které pocházejí od osvědčených výrobců, narazíte i na levnější varianty, které pocházejí především z asijské produkce. Ty jsou zajímavé především svou cenou, která je oproti značkové konkurenci podstatně nižší. Má však cenu kupovat podobné výrobky? Nebude i zde platit známé přísloví – Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. Následující recenze dvou Bluetooth sluchátek, které patří k tomu nejlevnějšímu, co lze na českém trhu nalézt, vám mnohé napoví.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wicos 202 a HBM-001

V redakci na sebe narazili dva možní konkurenti a to Bluetooth sluchátko Wicos 202, které do republiky dováží společnost Pro Control CZ a sluchátko s označením HBM-001 společnosti C.P.A. Obě sluchátka patří k cenově nejpřístupnějším na českém trhu.

Pro větší přehlednost jsou jednotlivé recenze rozděleny na kapitoly.

Témata článku: Příslušenství, Bluetooth, Trh, BLU, Kompaktní tvar

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 16

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20