Recenze nejlevnějších Bluetooth sluchátek na trhu

Před koupí Bluetooth sluchátek se budete muset rozhodnout, zda dáte přednost značkovým výrobkům nebo dáte přednost výrobcům, kteří se nemohou pochlubit tak zvučným jménem. Představíme vám dva uchazeče, kteří zcela určitě nezruinují váš rodinný rozpočet.
Recenze nejlevnějších Bluetooth sluchátek na trhu

Připravme se na Bluetooth

Obliba příslušenství komunikujícího pomocí bezdrátové technologie Bluetooth pomalu narůstá. Na pultech obchodů lze v současnosti nalézt celkem bohatou nabídku bezdrátových handsfree všemožných značek. Vedle těch známějších, které pocházejí od osvědčených výrobců, narazíte i na levnější varianty, které pocházejí především z asijské produkce. Ty jsou zajímavé především svou cenou, která je oproti značkové konkurenci podstatně nižší. Má však cenu kupovat podobné výrobky? Nebude i zde platit známé přísloví – Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. Následující recenze dvou Bluetooth sluchátek, které patří k tomu nejlevnějšímu, co lze na českém trhu nalézt, vám mnohé napoví.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Wicos 202 a HBM-001

V redakci na sebe narazili dva možní konkurenti a to Bluetooth sluchátko Wicos 202, které do republiky dováží společnost Pro Control CZ a sluchátko s označením HBM-001 společnosti C.P.A. Obě sluchátka patří k cenově nejpřístupnějším na českém trhu.

Pro větší přehlednost jsou jednotlivé recenze rozděleny na kapitoly.

Témata článku: Příslušenství, Bluetooth

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • vasek 22. 12. 2005 0:21:05
    JJ mam stejne poznatky.to je neduch vsech Bluetooth 1.1 ,u 1.2 je to...
  • Fishie Hex 1. 9. 2002 20:37:58
    Ano mam stejne zkusenosti.Bluetooth mi jde na max.1,5 metru bez prekazky.Z...
  • petr 23. 8. 2002 9:59:23

    Pár dní před tím, než vyšel tento článek jsem si koupil originál HF...

Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení