Recenze Nokia 5140: táto, kde jsme? (přehled článků)

Recenze Samsung SGH-X450 - Posíláme SMS z internetu - Mobily podle velikosti - Siemens CX65 a jeho e-mailový prohlížeč - Druhy antén mobilních sítí. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejoblíbenějších článků minulého týdne.
Recenze Nokia 5140: táto, kde jsme? (přehled článků)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, možná přivítáte přehled nejúspěšnějších článků uplynulého týdne

Recenze Nokia 5140: táto, kde jsme?
Nokia 5140 je nástupce lehce odolného modelu 5100. Má vyváženější vzhled, více zajímavých funkcí jako kompas či videokameru. Pokud ale čekáte něco extra nového, budete zklamáni. Stále je to „jen starý dobrý“ telefon série 40.

Připojení k internetu přes GPRS: kompletní přehled a srovnání tarifů
V poslední době se výrazně změnily ceny za mobilní připojení k internetu prostřednictvím GPRS. Objevily se také nové tarify, například neomezený internet na předplacené kartě. Je proto čas na souhrnný a srovnávací článek.

Recenze Samsung SGH-X450: levné barevné véčko
Samsung SGH-X450 je klasický korejský mobil véčkové konstrukce. Je velmi malý, má elegantní design, velký kvalitní displej a řadu multimediálních funkcí. Velkou výhodou je poměrně nízká cena.

Posíláme SMS z internetu: jde hlavně o cenu
Pryč jsou doby, kdy byly SMS z internetu do všech sítí zcela zdarma. Dnes nezbývá, než odesílat zprávy přes placené služby. Přesto jsou výhodnější než psaní přímo z mobilu. V článku jsme představili a porovnali několik služeb pro posílání SMS.

Žebříčky: mobily podle velikosti
Ze všech úhlů a stran jsme porovnali velikost současných mobilních telefonů. V článku najdete tabulky s největšími a nejmenšími mobily podle objemu, půdorysu, tloušťky, baculatosti… Do článku jsme připravili opravdu podrobné srovnání.

Textovky za babku: stačí Java a GPRS
Posílání SMS je asi nejoblíbenější funkce mobilních telefonů. Víte ale, že textové zprávy lze z mobilu odesílat daleko levněji než za běžné sazby? Stačí nainstalovat vhodný javový program - ty nejlepší vám představíme.

Siemens CX65 a jeho e-mailový prohlížeč (recenze)
V recenzi Siemensů CX65 a M65 se jsem moc nevěnoval práci s e-maily. Slíbil jsem, že se k ní časem ještě vrátím - a čas nastal právě teď. Přečtěte si samostatnou recenzi vestavěného e-mailového klienta.

Druhy antén mobilních sítí: co nám visí nad hlavou?
Antény mobilních sítí GSM se sice zdají být jedna jako druhá, přesto se však liší: charakteristikou, umístěním nebo třeba výkonem. Podívejte se, jak jednotlivé typy vypadají a jak je rozeznat.

Mobil nebo automobil?
Rychlé šíření mobilních telefonů mezi mladší generací bývá v poslední době často kritizováno. Jenže kritici z řad starších zapomínají, že i jejich generace měla kdysi svůj symbol: byl jím automobil.

SlovoED: slovník pro chytré mobily (recenze)
Pokud se chystáte třeba na dovolenou do zahraničí, nemusíte s sebou tahat nepraktický tlustý slovník. S chytrými telefony se Symbianem totiž můžete využít skvělý slovník SlovoEd.

Váš názor Další článek: Sony Ericsson F700 pro vyšší vrstvy (přehled bleskovek)

Témata článku: Nokia, Ostatní, Nokia 5140, Siemens CX65, Přehled


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62