Recenze Nokia 6170: kovové véčko nové generace (přehled článků)

Recenze Nokia 6170: kovové véčko nové generace - Recenze Nokia 2650: nenápadné a přesto extravagantní véčko - Už vím jak pracuje vibrační vyzvánění
Recenze Nokia 6170: kovové véčko nové generace (přehled článků)
Recenze Nokia 6170: kovové véčko nové generace
Druhé véčko značky Nokia opět vypadá jinak než je v mobilním kraji zvykem. Má elegantní kovové kryty a podle prvních reakcí se opravdu povedlo. Nokia po letech konečně vyrobila velký displej a nebrání se ani novým technologiím – model 6170 nabízí push to talk.

Recenze Nokia 2650: nenápadné a přesto extravagantní véčko
Že véčko nemusí mít kloub spojující obě části, dokazuje nová Nokia 2650. Nový stylový telefon véčkové konstrukce sází na pružné a originální materiály. Originalita však nemusí být drahá. Mobil je vybaven jen základními funkcemi a pouze jedním displejem, s cenou se proto drží velmi nízko.

Nokia 6670: střídmé dvojče (první dojmy)
Včera jsme si mohli poprvé osahat nový symbianový telefon od Nokie. Naše dojmy z prvního živého seznámení jsou popsány v následujícím článku.

Nokia chápe číslování svých telefonů – jsme jí v patách
Nokia v poslední době představila mnoho novinek, ve kterých se už možná začínáte ztrácet. Nabízíme vám tedy vyčerpávající přehled aktuálních telefonů i novinek, zopakujeme i principy jejich číslování.

Už vím jak pracuje vibrační vyzvánění
Když mobil při příchozím volání nebo SMS místo zvonění zavibruje, nikomu to dnes již nepřijde hodné pozornosti. Víte ale, jak je vlastně v tak malém přístroji vibrování vyřešeno? Odpověď najdete v článku.

Nabíjení mobilů trochu jinak
Vypadl proud, potřebujete někomu nutně zavolat, ale naneštěstí máte právě úplně vybitý mobil? Snadná pomoc, pokud máte k dispozici některý z alternativních zdrojů energie. Jaké jsou možnosti si můžete přečíst v článku.

Siemens A57: pro babičku k Vánocům
K boji v nejnižší váze vstupuje do ringu českého mobilního trhu Siemens A57. Cestu má dobře vyšlapanou od svých předchůdců a nenároční zájemci o levný a střídmý mobil se již mohou těšit.

Sony Ericsson Z200: delší zkušenosti
Sony Ericsson Z200 je oblíbeným, levným véčkem z řady stylových mobilů. Bohaté zkušenosti a postřehy z dlouhodobějšího používání tohoto telefonu naleznete v tomto článku.

Synchronizujte svůj mobil bez kabelu, Bluetooth nebo infraportu
Nebaví vás pomalé zadávání kontaktů a upomínek do mobilu a nemáte možnost propojení vašeho telefonu s počítačem, který by tento problém vyřešil? Nevadí, přečtěte si návod, jak pohodlně zadávat data do vašeho mobilu prostřednictvím klávesnice a funkce vzdálené synchronizace.

RSS na MobilManii: už nikdy nezmeškáte žádný článek
Zběhlejším čtenářům MobilManie bude stačit, když napíšu, že jim nabízíme RSS. Ostatní mohou z článku zjistit, že nyní už nezmeškají žádný článek a ke všem novinkám se dostanou téměř okamžitě po vydání.

Témata článku: Nokia, Véčko, Ostatní, Nokia 2650, Nokia 6170, Nokia 6670, Siemens A57, Sony Ericsson Z200, Generace, Snadná pomoc

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12