Recenze Samsung E630: teprve teď přicházejí Vánoce (přehled článků)

Sony Ericsson S700i: delší zkušenosti - Předvánoční nabídka: telefony do 7 000 Kč - Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším. Další týden je za námi. Proto je tu pro vás opět připraven pravidelný přehled nejúspěšnějších článků.
Recenze Samsung E630: teprve teď přicházejí Vánoce (přehled článků)

Vánoční akce operátorů: kdo nadělí pod stromeček nejvíc? (komplet)
Hodina hovorů zdarma každý den, 360 volných minut skoro zadarmo nebo telefon v sadě s předplacenou kartou za jednu korunu. Nejen těmito lákavými nabídkami nás chtějí letos nálakat operátoři k útratám za jejich služby.

 

Recenze Samsung E630: teprve teď přicházejí Vánoce
Samsung do předvánoční nabídky stihl zařadit ještě jednu novinku – snad nejatraktivnější model, jaký letos představil. Samsung E630 je elegantní vysouvací telefon se slušnou nabídkou nejdůležitějších funkcí. A hlavně není opět stříbrný!

 

Sony Ericsson S700i: delší zkušenosti
Před více než měsícem se na našem trhu objevil nový zázrak mobilní komunikace. Má všechno, co má skvělý mobil mít, a elegance mu také neschází. Po měsíci používání vám přinášíme další zkušenosti a postřehy.

 

Předvánoční nabídka: telefony do 7 000 Kč
Vánoce se nezadržitelně blíží a pokud máte v úmyslu obdarovat své blízké nebo sebe mobilním telefonem, máte nejvyšší čas na nákup. Při výběru vám mohou pomoci naše přehledy předvánoční nabídky. Dnes si představíme telefony do 7000 Kč.

 

Žebříčky: mobily od nejlepších k nejhorším

Prohlédněte si aktuální žebříček mobilních telefonů seřazený podle výsledků redakční srovnávací metodiky od nejlepších k nejhorším.

 

Neznámí výrobci: Kyocera – pro nás možná v budoucnosti
Kyocera je dalším z méně známých výrobců mobilů. Ačkoli o firmě tu a tam zmínka padne, Kyocera rozhodně nepatří ke značkám, o kterých na MobilManii často čtete. V jejím sortimentu najdete chytrá i klasická véčka nebo telefony s otočnou a vysouvací konstrukcí.

 

Nokia 6170: delší zkušenosti s novým kovovým véčkem
Nokia 6170 je originální véčkový telefon postavený na osvědčeném základu Series 40. Od záplavy asijských konkurentů se odlišuje svým osobitým designem, který podtrhují kovové kryty. A jak si tento solidně vybavený mobil vede v praxi?

 

Vánoce s novým mobilem: aktuální nabídka do 8 000 Kč
Nabízíme vám přehled aktuální nabídky telefonů v cenové relaci od sedmi do osmi tisíc korun. Pokračujeme tak v sérii článků mapujících současnou předvánoční nabídku mobilních telefonů všech cenových kategorií.

Srovnání všech megapixelových fotomobilů (exteriér)
Do časopisu Mobility jsme připravili velké srovnání šesti současných megapixelových fotomobilů. Na MobilManii budeme postupně vydávat samostatné testy, ve kterých fotoaparáty porovnáme vždy na stejné scéně. Začínáme fotografováním v exteriéru.

E-power II: nabíječka pro krizové situace
Až vás při zimní procházce zastihne nečekaná bouře a zapadnete někde v závěji, jistě oceníte možnosti multifunkčního zařízení E-Power II. Nabijete si svůj mobil, zorientujete se v krajině, posvítíte si a usnadníte práci záchranářům, až vás budou hledat.

Váš názor Další článek: Sharp TM200: dva megapixely konečně v Evropě

Témata článku: Samsung, Ostatní, Vánoční nabídka, Nokia 6170, Samsung E630, Sony Ericsson S700i, Přehled, Tep


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34