Recenze Samsung SGH-D410: nejlepší displej (přehled článků)

Výsledky měření rychlosti GPRS u českých operátorů - Recenze Philips 350 - Siemens M65 na jízdním kole - Ředitelé Eurotelu odstupují - GPRS pod mikroskopem
Recenze Samsung SGH-D410: nejlepší displej (přehled článků)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, nabízíme vám přehled článků, které u nás v uplynulém týdnu vyšly.

Recenze Samsung SGH-D410: nejlepší displej na trhu
Luxusní Samsung SGH-D410 přináší do našich končin spoustu novinek. Je to třeba první mobil na českém trhu, který má displej s 260 tisíci barvami. Nabízí také netradiční vysouvací koncepci. Cena je ovšem vyšší, vyplatí se?

Za jeden provaz: Eurotel a Český Telecom společně nabízejí Wi-Fi
Český Telecom a Eurotel představili nové služby pro připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Operátoři zároveň spojili své hotspoty a vytvořili síť se 163 přípojnými místy. V článku najdete i jejich kompletní přehled.

Rychlost GPRS u českých operátorů: výsledky měření
Zpracovali jsme aktuální výsledky měření rychlosti GPRS pomocí veřejného „Speedmeteru“ serveru DSL.cz. Který operátor má nejrychlejší GPRS? Kdy je stahování nejrychlejší? Kdy se GPRS používá nejčastěji?

Recenze Philips 350: s cenou proklatě nízko
Philips 350 je malý a lehký telefon s barevným displejem, podporou vícehlasých melodií a MMS, umožňuje také připojit digitální fotoaparát. Philips navíc už od počátku nasadil velice výhodnou cenu.

Ceníky operátorů do peněženky (s DPH 19 %)
Nepamatujete si, kolik přesně stojí služby tarifů, které používáte? Připravili jsme kartičky, které lze vytisknout a vložit do peněženky. Všechny ceny jsou s novou DPH 19 %.

Blokování mobilů je přežitek (ale všichni na to ještě nepřišli)
Nešvar v podobě blokování telefonů proti použití v cizí síti provází mobilní telefonování už od počátku. Začínají ale tát ledy. Který operátor blokuje? Které konkrétní mobily? Zjistili jsme, jaká je dnes situace.

GPRS pod mikroskopem (I. část)
Technologie GPRS není žádnou novinkou. Má bezmála pět let a její služby jsou dnes naprosto běžné. Víte ale, jak GPRS vlastně funguje? Nabízíme vám průnik do hloubky mobilních datových přenosů.

GPRS pod mikroskopem (II. část)
V druhém článku, který se na GPRS dívá z technického pohledu, se více zaměříme na mobilní síť. Jaké změny v ní bylo nutno provést při zavádění GPRS? Kudy se přenášejí data? Jak se projevují kódovací schémata?

Ředitelé Eurotelu odstupují – jde o vynucené rezignace?
Po převzetí vlastnické moci Českým Telecomem přichází i její uplatňování. V pátek vysocí představitelé Eurotelu oznámili rezignaci. Generální ředitel Valeski i finanční ředitel Bowker odcházejí z firmy.

Bike-o-Meter: Siemens M65 na jízdním kole
Aplikace Bike-o-Meter a praktický držák telefonu na jízdní kolo dokáže v mžiku proměnit Siemens M65 na praktický cyklopočítač. Co všechno se s jeho pomocí při jízdě na kole dozvíte?

Sony PlayStation Portable: konkurence pro N-Gage
Sony na veletrhu E3 uvádí mobilní herní konzoli PlayStation Portable. Má obrovský displej, podporu multiplayerových her a hlavně díky Sony a jejím zkušenostem v herní branži obrovské zázemí. Co na to Nokia N-Gage?

Kniha jízd a evidence spotřeby pro javové mobily
Kniha jízd je nutné zlo, práci s vyplňováním údajů si ale můžete ušetřit. Vyzkoušeli jsme javový program CarTools, který zastane všechny funkce papírových sešitků. Nad to ještě dokáže sledovat spotřebu.

Váš názor Další článek: Recenze Zire 72: kde má konkurenci?

Témata článku: Samsung, Ostatní, Nokia N-Gage, Philips 350, Siemens M65, Přehled, Displej, Rezignace, Nejlepší displej


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39