Recenze Samsung SGH-E800: šoup sem, šoup tam (přehled článků)

Crash test II: test odolnosti outdoorových telefonů - Nokia 7280: to snad ani nemůže být mobil - Nový Siemens SF65: megapixelové véčko ve stylu Apple. Je tu pro vás pravidelný přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Recenze Samsung SGH-E800: šoup sem, šoup tam (přehled článků)

Recenze Samsung SGH-E800: šoup sem, šoup tam

Samsung SGH-E800 za nadprůměrnou cenu nabízí velmi luxusní vzhled, kvalitní barevný displej, výborné vyzvánění a vestavěný fotoaparát. Funkcemi sice nijak zvlášť neoslní, dokáže ale uspokojit potřeby naprosté většiny uživatelů. Mobil je v nabídce všech tří českých operátorů.

 

Crash test II: test odolnosti outdoorových telefonů

Na základě úspěchu minulého crash testu jsme se rozhodli vyzkoušet výdrž takzvaných odolných telefonů. Opatřili jsme si tedy Nokii 5140, Siemens M65 a přidali k nim Alcatel One Touch 331, který v minulém testu projevil obdivuhodnou odolnost. Opustili jsme laboratorní podmínky redakce a vypravili se na výlet do divoké přírody.

 

Nokia 7280: to snad ani nemůže být mobil

Nová Nokia 7280 má velmi netradiční design. Dokonce tak netradiční, že se ani v nejmenším nepodobá mobilnímu telefonu: snad rtěnce, tyčince Mars, zapalovači nebo něčemu, co ani nedokážeme pojmenovat. Nokia zešílela, nebo takhle opravdu budou mobily brzy vypadat?

Nový Siemens SF65: megapixelové véčko ve stylu Apple (dojmy a živé foto)

Siemens včera v Kodani představil nový mobilní telefon. Luxusní véčko SF65 má megapixelový fotoaparát a jeho design velmi připomíná trendy, které v současnosti prosazuje Apple. Telefon jsme mohli vyzkoušet, nabízíme proto článek s prvními dojmy a desítky „živých“ fotografií.

Garmin iQue 3600: megazkušenosti s navigátorem v PDA

Garmin iQue 3600 je jeden z mála kapesních počítačů s vestavěným navigátorem – přijímačem satelitního signálu GPS. V neznámém prostředí, na západě USA, jsme s pomocí iQue projeli více než deset tisíc kilometrů. Přečtěte si, jaké byly naše zkušenosti s funkcemi pro navigaci.

Nová Nokia 7270 na vlastní oči

Nokia dnes vedle dvou dalších telefonů uvedla i nové véčko 7270. Měli jsme ho v ruce a připravili proto článek s prvními dojmy. Jde o stylový mobilní telefon, který opět vypadá úplně jinak, než jsme u véček zvyklí.

Už vím proč mobily ruší poslech rádia

Nepříjemné praskání, bzučení a klepání. To vše jistě dobře znáte, pokud jste měli někdy při poslechu rádia nablízku zapnutý mobil. Víte, čím jsou všechny tyto nepříjemné zvuky způsobeny a proč jsou zrovna takové jaké jsou?

 

Polopatě: jak vytvořit MP3 vyzvánění

Máme hudební CD a na něm oblíbenou skladbu, jejíž část chceme použít jako vyzváněcí melodii v mobilním telefonu. Co dělat? Připravili jsme podrobný návod, se kterým to dokáže naprosto každý.

Hudba v mobilu: používané formáty a programy

Ve zvukových formátech, které používají mobilní telefony, už začíná být zmatek. Je proto správná doba na souhrnný článek, který shrne vše důležité a přidá odkazy pro další studium. Doporučíme také vybrané programy, které pomohou převést zvuk do formátu vhodného pro mobil.

Nokia 7260: luxus za slušnou cenu

Do stylové trojky, kterou Nokia včera představila, patří také model 7260. Jedná se o telefon z kategorie Series 40 s fotoaparátem a rádiem, u něhož je ze všeho nejdůležitější design.
Váš názor Další článek: Můj mobil: Motorola V300

Témata článku: Samsung, Ostatní, Alcatel One Touch 331, Nokia 7260, Nokia 7270, Nokia 7280, Siemens M65, Siemens SF65, Zvukový formát, Správná doba, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11