Recenze Siemens SK65: plnohodnotná klávesnice místo fotoaparátu (přehled článků)

Telefony do 4 000 Kč: který bude nejlepším vánočním dárkem - Recenze PDA iPaq hx4700: s touchpadem a rozlišením VGA - SMS z mobilu téměř zadarmo: opět i na Oskara. Připravili jsme pravidelný přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Recenze Siemens SK65: plnohodnotná klávesnice místo fotoaparátu (přehled článků)

Recenze Siemens SK65: plnohodnotná klávesnice místo fotoaparátu

Pokud hledáte mobil pro práci, který vám bude každodenním pomocníkem a nebude naplněn multimediálními „zbytečnostmi“, budete zřejmě ze Siemensu SK65 nadšeni. Navíc vás potěší svoji důmyslně skrytou plnohodnotnou klávesnicí, která vám práci ještě urychlí.

 

Telefony do 4 000 Kč: který bude nejlepším vánočním dárkem?
Uvažujte o koupi mobilního telefonu pod stromeček a snažíte se vybrat ten nejlepší? Prošli jsme za vás celou současnou nabídku a telefony jsme podrobili srovnání. Dnes se zaměříme na mobily v cenové relaci od tří do čtyř tisíc korun.

 

Recenze PDA iPaq hx4700: s touchpadem a rozlišením VGA

Kapesní počítač iPaq hx4700 je výjimečný nejen svým vzhledem a alternativním způsobem ovládání, vyniká také technologickou výbavou. Tak například procesor s taktem nad hranicí 600 MHz, bezdrátová síťová karta a ohromný VGA displej.

 

Panasonic X100: levná stylovka pro pány (recenze)

Je malý, lehoučký a vypadá jako plechová krabička. Jste-li zastánci technického stylového designu, bude se vám nový Panasonic X100 líbit. Výbava je sice chudší, ale zato potěší příznivá cena.

 

SMS z mobilu téměř zadarmo: opět i na Oskara

Chcete odesílat SMS zprávy pomocí GPRS za necelých 10 haléřů? Přestože Oskar v uplynulém týdnu zavedl ochranu piktogramem na své internetové SMS bráně, pro tvůrce programu Gibo SMS ani tohle není překážkou.

 

Eurotel nám trochu lže: ve vánoční akci nevyhrává každý

Obdrželi jste vánoční kód a těšíte se, že od Eurotelu za něj dostanete – když už nic jiného – alespoň deset volných SMS? Přestože Eurotel tvrdí, že vyhrává každý, skutečnost je jiná. Vzpomínáte na „Melouny se valí?“

 

Neznámí výrobci: Maxon – samá stylová véčka

Nokia, Siemens, Sony Ericsson ... To jsou výrobci mobilů, s jejichž jmény a modely se setkáte na každém kroku. Zajímavé telefony ale najdeme i u firem, které se na český trh tak často nedostanou a příliš je neznáme. Jednou z nich je i Maxon.

 

Vyjádření Eurotelu ke včerejšímu článku

Eurotel nám poslal své vyjádření k včerejšímu článku. Operátorovi jsme v něm vyčítali, že své zákazníky velmi špatně informuje o podmínkách vánoční soutěže. Eurotelu se naše závěry nelíbily.

 

Už vím, proč si mobil nezavolá dál než na 35 km

Asi každý pokročilejší uživateli ví, že pokrytí území signálem je dosaženo prostřednictvím buněk. Znáte ale důvod, proč buňky nemohou být libovolně veliké? Proč je hranice dosahu mobilního telefonu GSM kolem 35 km?

 

Návod: synchronizujeme mobily Nokia s počítačem
Díky synchronizaci se mobilní telefony přiblížily ke kapesním počítačům. Synchronizace jednoduše, rychle a automaticky přenese data z Microsoft Outlooku nebo jiného programu do mobilu a obráceně. Připravili jsme podrobný návod, jak zprovoznit a používat synchronizaci s mobilními telefony Nokia.

Váš názor Další článek: Série telefonů Foma 901i: japonské 3G lahůdky

Témata článku: Siemens, Ostatní, Fotoaparát, Klávesnice, Panasonic X100, Siemens SK65, Plnohodnotná klávesnice, Přehled, Foto


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40