Recepce: zajímavá novinka Paegasu

Paegas dnes v jedenáct hodin představí na tiskové konferenci na veletrhu Invex svoji novou službu. Paegas Recepce vám umožní přeměnit svou hlasovou schránku na kompletní virtuální recepci včetně možnosti přepojování hovorů.
Recepce: zajímavá novinka Paegasu

Copak je to za novotu?

Hlasový informační systém Paegas Recepce vám umožní získat univerzální hlasovou schránku a vlastní virtuální recepci, která automaticky přepojí příchozí hovory a poskytne vám tak vlastní infolinku. Tato služba je založena na hostování technologie IVR (Interaktivní hlasový výstup). Aktivace se provádí prostřednictvím Internetu na www.click.cz a správu lze provádět také prostřednictvím Internetu nebo mobilním telefonem.

Paegas Recepce je předřazena před hlasovou schránkou ClickBox. Po dovolání telefonisty do této schránky mu je nejdříve přehrána již dříve namluvená informace a na základě volby pomocí telefonu s tónovou volbou je možné přehrát zvukový soubor, připojit na předdefinované telefonní číslo nebo zanechat vzkaz do záznamové schránky.

Klepněte pro větší obrázek

Budeme ji mít všichni?

Služba Paegas Recepce vypadá jako zajímavý počin. V praxi si ji dovedu dobře představit – už nebudeme na záznamnících slýchat pouze neformální “Nejsem přítomen, zanechejte vzkaz”, dočkáme se zřejmě rozsáhlejších služeb typu “Právě nejsem přítomen, chcete-li mi nechat vzkaz, stiskněte jedničku. Chcete-li mi zavolat na pevnou linku, stiskněte dvojku, chcete-li mi zavolat na druhý mobil, stiskněte trojku, chcete-li zavolat mé babičce, stiskněte čtverku”.

Uznávám, že tento příklad není příliš reprezentativní a zákazníky budou především firmy, které tak mohou s minimálními náklady realizovat poměrně rozsáhlou virtuální recepci.

 

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Novinka, Zajímavá novinka, Paegas

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34