Recepce: zajímavá novinka Paegasu

Paegas dnes v jedenáct hodin představí na tiskové konferenci na veletrhu Invex svoji novou službu. Paegas Recepce vám umožní přeměnit svou hlasovou schránku na kompletní virtuální recepci včetně možnosti přepojování hovorů.
Recepce: zajímavá novinka Paegasu

Copak je to za novotu?

Hlasový informační systém Paegas Recepce vám umožní získat univerzální hlasovou schránku a vlastní virtuální recepci, která automaticky přepojí příchozí hovory a poskytne vám tak vlastní infolinku. Tato služba je založena na hostování technologie IVR (Interaktivní hlasový výstup). Aktivace se provádí prostřednictvím Internetu na www.click.cz a správu lze provádět také prostřednictvím Internetu nebo mobilním telefonem.

Paegas Recepce je předřazena před hlasovou schránkou ClickBox. Po dovolání telefonisty do této schránky mu je nejdříve přehrána již dříve namluvená informace a na základě volby pomocí telefonu s tónovou volbou je možné přehrát zvukový soubor, připojit na předdefinované telefonní číslo nebo zanechat vzkaz do záznamové schránky.

Klepněte pro větší obrázek

Budeme ji mít všichni?

Služba Paegas Recepce vypadá jako zajímavý počin. V praxi si ji dovedu dobře představit – už nebudeme na záznamnících slýchat pouze neformální “Nejsem přítomen, zanechejte vzkaz”, dočkáme se zřejmě rozsáhlejších služeb typu “Právě nejsem přítomen, chcete-li mi nechat vzkaz, stiskněte jedničku. Chcete-li mi zavolat na pevnou linku, stiskněte dvojku, chcete-li mi zavolat na druhý mobil, stiskněte trojku, chcete-li zavolat mé babičce, stiskněte čtverku”.

Uznávám, že tento příklad není příliš reprezentativní a zákazníky budou především firmy, které tak mohou s minimálními náklady realizovat poměrně rozsáhlou virtuální recepci.

 

Diskuze (12) Další článek: Vánoční Oskarty: všechny služby za korunu!

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Paegas, Minimální náklad, Zajímavá novinka, Novinka


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10