Rekordních 108 MPx dotlačilo Xiaomi na vrchol žebříčku nejlepších fotomobilů!

Xiaomi už v minulosti předvedlo kvalitní fotomobily, poslední vlajková loď Mi 9 dokonce získala nejlepší známku za natáčení videa, ale na absolutní vrchol fotografického žebříčku DxO Mark se dnes dostává poprvé. Jedním dechem je nutné dodat, že pouze dorovnává nedávno představený Huawei Mate 30 Pro, ale i to je obrovský úspěch.

V žebříčku najdete novou položku „Xiaomi Mi CC9 Pro“, ale na českém trhu se stejný telefon bude prodávat jako Xiaomi Mi Note 10 (nejvyšší paměťová verze dostane přídomek Pro). Celkové skóre se dělí na hodnocení fotografie a videa, v prvním je lepší Huawei (132 vs. 130 bodů), ve druhém Xiaomi (100 vs. 102 bodů), ale rozdíly lze označit za minimální. Nedávno přidané hodnocení pro selfie kameru a audio zatím u Xiaomi chybí.

Diskuze (20) Další článek: Češi odmítají platit horentní sumy za více dat. Raději se uskromní a škudlí si 3 GB

Témata článku: Xiaomi, DxOMark, Žebříčky, Fotomobily, DxO Mark, MPx, Vrchol, Hodnocení, Vrchol žebříčku, Žebříček


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27