Rozšířená nabídka zlevněných telefonů pro zasloužilé Oskartáře (přehled bleskovek)

K Oskartám už nelze objednat zlevněný Sony Ericsson T630 - Jak dobře využít mobil s foťákem? - Oskar: Pražané a Ostravané, běžte se klouzat. Zaznamenali jste všechno? Nabízíme vám přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Rozšířená nabídka zlevněných telefonů pro zasloužilé Oskartáře (přehled bleskovek)

Rozšířená nabídka zlevněných telefonů pro zasloužilé Oskartáře
Nedávno jsme psali o nabídce telefonů pro zákazníky s Oskartou, kteří mají svou SIM kartu aktivní déle než dva roky. Na webu Oskar píše, že lze pořídit jakýkoli telefon ze současné nabídky, přičemž cena telefonu bude stejná, jako byste si pořizovali tarif 150 Naplno.

 

K Oskartám už nelze objednat zlevněný Sony Ericsson T630
Oskar od včerejška v rámci akce pro dlouhodobé uživatele Oskaret přestal nabízet mobilní telefon Sony Ericsson T630. Přestože si dobijete kredit nad dva tisíce korun, tento telefon už nelze objednat. Operátor ho za zvýhodněnou cenu nyní nabízí pouze svým novým zákazníkům.

 

Jak dobře využít mobil s foťákem?
Analytici tvrdí, že téměř dvě třetiny prodaných mobilních telefonů je vybaveno digitálním fotoaparátem. Zpráva ale už neříká nic o tom, jak lidé fotomobily používají. Je foťák v mobilu užitečný nástroj nebo jen málo využitelný přívěsek a na objektiv padá prach? Co se fotí nejčastěji, dá se fotomobil použít v profesionální sféře? Nebo je to opravdu jenom zábava?

 

Průzkum Mobilní operátor roku 2004: vyhrajte komunikátor Nokia 9500
Zúčastněte se velkého průzkumu a zvolte nejlepšího českého mobilního operátora roku 2004. Po roce se na vás opět obracíme s prosbou o spolupráci na rozsáhlém průzkumu kvality českých mobilních operátorů. Oslovujeme záměrně vás, čtenáře internetového deníku MobilMania.cz a tištěného časopisu Mobility, protože víme, že pozorně sledujete novinky na mobilním trhu a zkoušíte nové služby.

 

Kompaktní dvoumegapixelový fotoaparát s mobilem a 1,5 GB paměti
Nové telefony značky Sony Ericsson razí novou koncepci přístroje kombinujícím digitální fotoaparát s mobilním telefonem. Z jedné strany máte jedno, na opačné straně druhé. Ostatní značky se nechaly inspirovat a nyní přišel se svým novým modelem i Pantech Curitel.

Poptávka po komunikátorech roste: Eurotel přizpůsobuje nabídku
Podle studie, kterou před nedávnem uveřejnila společnost IDC, vzrostl v Západní Evropě prodej chytrých telefonů kombinovaných s PDA o 60 %. Naopak podíl samotných kapesních počítačů (PDA) na celkových prodejích mobilních zařízení klesl o 8,7 % ve srovnání se třetím čtvrtletím loňského roku.

Oskar: nové země pro GPRS roaming a dražší MMS
Oskar přidal do seznamu zemí, ve kterých mu funguje GPRS a MMS roaming, dvě nové položky. Vedle pěti zemí, se kterými tuto službu odstartoval, je nyní i Polsko (operátor Polkomtel) a USA (Cingular Wireless). V tabulce najdete ceny za používání mobilního internetu a wapu, nezapomeňte ale, že v prvním případě se účtuje po 100 kB, u wapu po 10 kB.

 

Oskar: Pražané a Ostravané, běžte se klouzat
Oskarovo kluziště – neodmyslitelná vánoční atrakce Prahy, nebude chybět ani letos. Bude slavnostně otevřeno v neděli 5. prosince v pět hodin večer opět na Ovocném trhu v centru Prahy. Bruslit bude možné celkem 29 dní až do 2. ledna 2005 do deseti hodin večer. Vstup na kluziště je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

 

Když paměť nestačí: Samsung SPH-V5400 s 1,5 GB harddiskem
Na výstavě ITU Telecom Asia 2004 představil Samsung mobilní telefon SPH-V5400. Jako první mobil na světě je vybaven integrovaným pevným diskem. Nejnovější model navíc umožňuje vytvářet kvalitní fotografie pomocí megapixelového fotoaparátu.

 

Ježíšek pod stromeček naděluje prostřednictvím Bluetooth
Galerie Tate Britain vyzve každý rok nějakého umělce, by pro ni vytvořil tradiční vánoční strom. Tento rok se tohoto úkolu ujal sochař Richard Wentworth a ve zdobení stromku šel s dobou. Kromě „klasických“ ozdob, které tvořily mimo jiné i půlky malovaných kuchyňských talířů, vybavil stromek Bluetooth modulem.

Diskuze (1) Další článek: Předvánoční nabídka mobilů do 5 000 Kč: vyberte si ten nejlepší (přehled článků)

Témata článku: Ostatní, Nokia 9500, Sony Ericsson T630, Blesk, Přehled, Rozšířená nabídka, Stromek, Nabídka, Telefon, Zlevněný telefon, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40