S kredity dostává klub Nokia smysl

Včera byla zahájena distribuce kreditů klubu Nokia - všichni členové mohou konečně nakupovat loga, vyzvánění a další služby. Kolik budou kredity stát?
S kredity dostává klub Nokia smysl
Většina služek klubu Nokia je dostupná za kredity, které však dosud nebyly v Česku k dispozici. Včera však konečně společnost Celadon zahájila jejich distribuci. Blýská se klubu na lepší časy?

O klubu Nokia jsem napsal nedávno poměrně rozsáhlý článek. Bylo mi vytýkáno, že jde o reklamu, protože to, co bylo v článku popisováno, v pravém slova smyslu nefungovalo. Nebylo totiž dostupné oficiální platidlo klubu Nokia, kredity.

To se včera změnilo – společnost Celadon Group začala mezi svoje partnery distribuovat kredity CNC (Club Nokia Credits), které lze použít ke stažení grafických log, vyzváněních melodií, popř. platit jimi za služby speciální infolinky (viz předchozí článek). Každý člen klubu má u Nokia svůj účet, který lze těmito kredity dobíjet. Princip je tedy stejný jako u předplacených karet. Kredity také mohou někteří dealeři nabízet jako bonus k zakoupeným mobilům Nokia.

A jaké jsou reálné (tedy peněžní) ceny za kredity? Jeden bloček, který obsahuje 20 kreditu, se bude prodávat za 125 Kč včetně daně. To je maloobchodní cena doporučená společností Celadon. Jeden kredit vyjde tedy na 6,25 Kč – loga a zvonění stojí od tří do pěti kreditů, za jedno logo nebo melodii tedy zaplatíte od dvaceti do třiceti korun. Vzhledem k tomu, že u nás existují weby, které loga a vyzvánění posílají zdarma, nevím, jak moc velký úspěch tato služba bude mít. Podle mého názoru je to totiž docela drahé.

Ale kdo chce, může si to zkusit…

Témata článku: Nokia, Kredit

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mirek 17. 7. 2001 19:02:39
    Jsou to zlodeji!!! Vzdyt jsem si od nich koupil telefon, tak by tyto...
  • David 17. 7. 2001 19:02:39
    Obávám se, že k žádnému pokroku nedošlo. Nechat si platit za služby, které...
Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50


komerční sdělení

Komerční sdělení