S MobilManií hurá na prázdniny!

Léto je v plném proudu a MobilMania je zde pro vás i v těchto horkých letních měsících. Chcete lákavé letní osvěžení? Protože u nás nic není nemožné, máte je mít!
S MobilManií hurá na prázdniny!
Léto je v plném proudu a MobilMania je zde pro vás i v těchto horkých letních měsících. Chcete lákavé letní osvěžení? Protože u nás nic není nemožné, máte je mít!

Tak, už je to tady. Dítka školou povinná již mají na dva měsíce vystaráno, když v pátek s obrovskou úlevou opustily nudné stěny ponurých školních budov a vyrazily na jistě nejlepší prázdniny jejich života. Slunce svítí, voda šplouchá a mobilní sítě padají. Stejně, jako minulý čtvrtek. Parta dělníků provádějící výkopové práce v Říčanech u Prahy totiž narazila lžící svého bagru na zapuštěnou překážku. A protože překážky jsou proto, aby se překonávaly, překonal i bagr našich přátel zakopanou překážku. Zakopaný pes nebyl totiž psem, ale vysokokapacitním optickým kabelem, který spojoval Oskarovo řídící centrum s celou sítí.

Šikovní dělníci pracovali pro Český Telecom a vzniklé škody budou zřejmě splácet ještě jejich děti. Když pominu tento drobný incident, začalo letošní léto bez větších problémů. Někteří z vás jistě pojedou na krásný a dlouhý výlet. Někdo navštíví Máchovo jezero, jiný z vás obšťastní svou přítomností starobylý Karlštejn a ti majetnější a šťastnější z nás navštíví Bratislavský hrad. Nemusíte se však zdržovat v Německu nebo Rakousku. Krásně je totiž všude a takové Polsko opravdu stojí za podívání – zkuste třeba Krakow.

Když tak budete cestovat po světě, nezapomeňte nám poslat pozdrav. Třeba z nové Nokie 9210 Communicator, která není jen mobilním telefonem, ale také výkonným kapesním počítačem. Obrazovka je velká a skutečně velmi barevná a podrobná. Ani operátoři nezůstávají pozadu a připravují nám příjemné léto. Eurotel zařadil nový komunikátor do své nabídky, rozšířil galerií svých obrázkových textovek o nové veselé motivy a přidal nové služby do Go Chatu. K předplacené sadě Go Impuls tak nyní dostanete i fotoaparát Olympus zdarma, abyste mohli zdokumentovat všechna svá letní košilatá dobrodružství. Málem bych zapomněl, že Eurotel také změnil ceny svých mobilů.

Prázdniny začínají velmi teple, a proto nevidím důvod, proč si je ještě nezpříjemnit. Proto jsme vyhlásili vítěze naší soutěže o moderní mobilní telefon Siemens SL45, který se již čeká na svého nového, šťastného a zcela určitě letně naladěného majitele. Nadupaného prcka Vtech A600 sice nikdo nevyhrál, zato však jej máme docela prokouklého a tento nováček si brousí své zoubky na daleko větší a zvučnější mobilní značky.

Někteří uživatelé jsou se svými operátory spokojeni. Jiní spokojeni nejsou a přemýšlejí, jak svému operátorovi smlouvu vypovědět. Vězte, že to není zrovna jednoduché. A levné Oskarovy textovky „bez hacku a carek“ jsou velmi populární a posílají se jako o život.

A zase je za námi další týden. V něčem je lepší než ten předcházející, v něčem je horší a zcela určitě nám zůstaňte věrni i v tomto novém týdnu, protože se pro vás chystá doslova smršť těch nejužitečnějších informací, díky kterým nejen budete stále v obraze, ale i ušetříte nějakou tu korunku. Létu zdar a mobilům zvlášť!

Diskuze (1) Další článek: Ze světa mobilů: mobil vidí neviditelné

Témata článku: Ostatní, Siemens SL45, Karlštejn, Mobil, Podívání, Letošní léto, Prázdniny, Řídící centrum

Určitě si přečtěte