Sagem MW 3026 v trojrozměrném prostoru

Je pravda, že starší modely této značky se na našem trhu příliš dobře neuvedly, na druhou stranu však musíme uznat, že nové Sagemy - které se za našimi hranicemi poměrně dobře prodávají - jsou opravdu zajímavé přístroje, o kterých se vyplatí přemýšlet.
Sagem MW 3026 v trojrozměrném prostoru

Vývoj se nezastavil

Klepněte pro větší obrázek

Stejný je i nově představený model MW 3026 - poměrně malý mobilní telefon, který se dobře drží v ruce a disponuje velkým podsvíceným displejem (podle zdrojů by mělo být modré, ač je na obrázku zelené), který díky dobrému rozlišení dokáže zobrazit osm řádek textu. Dalších výhod velkého displeje využívají například ikonky v menu telefonu, které jsou trojrozměrné a ve stejném prostoru je animován i jejich pohyb. Přestože u všech velkých výrobců mobilních telefonů je patrný výrazný odklon od pevných antén, Sagem zřejmě jako jediný tuto módu neakceptuje a externí anténu najdeme na všech nových modelech.

Wapový prohlížeč mobilního Internetu je dnes již naprostou samozřejmostí. Se Sagemem můžete z Internetu stahovat vyzváněcí tóny a až pět stažených písniček můžete mít uloženo v paměti telefonu. Do paměti telefonu se vejde 10 textovek, což je docela málo a na podobné omezení narazíte i při ukládání položek do paměti telefonu, protože nejvyšší počet uložených kontaktů je 50. Pro propojení se stolním nebo kapesním počítačem se postará infračervené rozhraní.

Bude opožděn?

Přestože byl tento telefon již představen a připraven do výroby, na pultech prodejen mimo Francii se ještě nějakou dobu neobjeví - Sagem má totiž podle vlastních slov problémy s kapacitou svých továren, které v současné době vyrábějí mobily manažerské série 900 (jedná se o modely MW 950/956/959) a na řada 3000 přijde do výroby nejdříve koncem letošního roku. Otázkou také zůstává, zda telefon zakoupíme také u nás - podle našich informacích by měl obsahovat nejen české menu, ale také českou T9.

Ve zkratce:

  • Mobilní telefon Sagem MW 3026
  • Sítě: GSM 900/1800
  • Velikost: 105 x 50 x 23 mm
  • Hmotnost: 112 gramů
  • Pohotovostní doba: 185 hodin
  • Doba hovoru: 180 minut
  • Fukce, které telefon podporuje nebo obsahuje: 8 řádkový grafický displej,  obrázkové textovky, T9, infračervený port, kalkulačka, upomínky, wapový prohlížeč, možnost nahrávání 40 vyzváněcích melodií + 5 z Internetu

 

Diskuze (13) Další článek: Právě odstartovala Nokia Game!

Témata článku: Sagem, Prostor

Určitě si přečtěte