Sagem potají vyrábí Nokii 8890

Kdo by řekl, že Sagem může produkovat mobily, které jakoby z oka vypadly Nokii 8890. I označení mobilu vypovídá, že se jedná o pěkného ptáčka – mobil totiž nese označení Bird 8288.
Sagem potají vyrábí Nokii 8890

Bird 8288

Neznámé firmičky rádi imitují úspěšnější společnosti. V síti nám uvízl mobil Bird 8288 čínského výrobce zejména OEM produktů, který je přespříliš podobný luxusním Nokiím řady 8890 nebo 8850. Třešničkou na dortu je vnitřek mobilu, který je celý převzatý z lowendového Sagemu. Přesný model neznáme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Pochopitelně, že takový mobil nemůže majiteli nabídnout srovnatelné funkce. U „ptáčka“ o rozměrech 105 x 45 x 18 mm a hmotností 92 g se shledáme s modře podsvíceným displejem, který oživují pouze spořiče displeje nebo analogové hodiny. Z důležitějších funkcí se může pochlubit prediktivním vkládáním slov, nebo-li anglickou T9 a hlasitým odposlechem. Hračičkové možná ocení tři hry nebo čtyřicet tři melodií – ty ale nejsou polyfonní. Tento duální telefon pracující v sítích 900/1800 Mhz vydrží v pohotovosti až 150 hodin nebo 150 minut hovoru, což tedy nejsou zrovna chvályhodné hodnoty.
Prodává se za cenu 699 HK.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Fotografie nám poskytl Paul Matt.

Diskuze (13) Další článek: Kompletní přehled: jak používat MMS u Eurotelu a T-Mobilu

Témata článku: Nokia, Sagem, Pot

Určitě si přečtěte