Sagem wapuje s mobilem MW 939

I když telefony Sagem u nás nejsou příliš populární a naši operátoři je nabízejí v předplacených sadách spíše výjimečně, je Sagem MW 939 hodně zajímavý mobil. Umí wapovat a má zabudované handsfree.
Sagem wapuje s mobilem MW 939
I když telefony Sagem u nás nejsou příliš populární a naši operátoři je nabízejí v předplacených sadách spíše výjimečně, je Sagem MW 939 hodně zajímavý mobil.

Zatímco ve Francii, tedy domovské zemi této značky, jsou telefony Sagem oblíbené, u nás se neprosadily především kvůli neobvyklému ovládání. Přece jen konkurenční mobily se ovládají o hodně lépe a intuitivněji.

WAP a zabudované hands free

Nový Sagem MW 939 se svým vzhledem příliš neliší od svých stájových kolegů. Je opět trochu prohnutý, má stejné ovládání a charakteristický úsměv na sluchátku. Asi největší novinkou je wapový prohlížeč ve verzi 1.1 a zabudované hands free, tedy hlasitý reproduktor. Ten umožňuje podobně jako Motorola Timeport 250 telefonovat, aniž potřebujete opravdové hands free v autě.

Na displeji mobilu lze zobrazit až osm řádků, pokud by jen šest bylo pro WAP, bylo by to fajn. Šest řádků ze stávajících telefonů zatím nabízí jen Siemens S35i, a to jen tehdy, pokud vypnete oba stavové řádky – prakticky to však moc využitelné není, takže pro WAP zbývá stejně jen pět řádků. Při šesti řádcích totiž nejsou vidět aktuální funkce tlačítek.

Parametry telefonu

Velikost: 116 x 45 x 18 mm
Hmotnost: 117 g
Pásma: 900/1800 MHz
Pohotovostní doba: 150 hodin
Doba hovoru: 180 minut (3 hodiny)
Displej: grafický, 8 řádků
Paměť: 20 SMS, 100 telefonních čísel
Další: vibrační baterie, WAP, hlasitý reproduktor, T9, 40 vyzváněních melodií, hry

Poznámka: Zatím však není jisté, zda se tento telefon u nás bude prodávat.

Diskuze (64) Další článek: Jak se starat o mobilní telefon

Témata článku: Sagem, Motorola Timeport 250, Siemens S35i, WAP, Mobil m, Mobil

Určitě si přečtěte