Samsung a šílenství okolo snímku Matrix Reloaded

Samsung své učinkování ve zmíněném filmu dokonale využívá a nabízí svým fanouškům spoustu tématických maličkostí. A to nejen obrázky, polyfonní melodie, ale také Java hry.
Samsung a šílenství okolo snímku Matrix Reloaded

Během měsíce května přichází do kin další pokračování úspěšného filmu Matrix. Dá se očekávat, že fanoušci opět rozpoutají další kolo matrixového šílenství a vše, co bude mít něco společného s tímto filmem, se stane vyhledávanou kořistí. Samsung nenechává nic náhodě a již s předstihem připravil pro své fanoušky spoustu maličkostí. Na svých stránkách Samsung Fan Club si fanoušci mohou vybrat z nabídky obrázků do pozadí s tématikou filmu nebo vyzváněcích melodií, které jsou podle očekávání polyfonní (a to buď 16ti nebo 40hlasé podle konkrétního modelu). Samostatnou kapitolu pak tvoří hry v jazyce Java. Vše spojuje jedno – Matrix Reloaded, jehož světová premiéra je naplánovaná na tento měsíc.

Klepněte pro větší obrázek 

Podmínkou pro využití zmíněných maličkostí je registrace na stránkách Samsung Fan Club. Registrací získáte nejen přístup do sekce s tématem filmu Matrix, ale také do ostatních, které mohou být pro vás rovněž zajímavé. Každý registrovaný fanoušek obdrží do začátku bodů, které slouží jako pomyslné platidlo. Melodie, obrázky a další maličkosti jsou totiž obodovány a při stáhnutí např. melodie do telefonu je z vašeho účtu odečten patřičný obnos.

Klepněte pro větší obrázek

Samsung se podrobně věnuje i svému telefonu, který ztvární jednu z hlavních rolí v novém pokračování filmu Matrix. Speciální model Samsung SPH N270 (neboli Matrix Phone) si můžete osahat na webu výrobce. Naleznete zde melodie z filmu, pozadí pro váš počítač a další. Naši dřívější prezentaci tohoto futuristického telefonu naleznete v tomto článku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (24) Další článek: Diskuse: jste otrokem svého mobilu?

Témata článku: Samsung, Oko, Šílenství, Mat

Určitě si přečtěte